Rezultāti 2022
Rudens Vēji 2022, Kauņa, ILCA 4 23 dal. – 11. vieta, 2. vieta meitenēm
Rīgas atklātais čempionāts, Rīga, LCA 4, 12 dal. – 4. vieta, 2 vieta meitenēm
Lietuvas čempionāts, Nida, ILCA 4, 17 dal. – 8. vieta, 1. vieta meitenēm
Latvijas Čempionāts 2022, Kuiviži, 54 dal. – 31. vieta, 10. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva, Roja, 30 dal. – 8. vieta 2. vieta meitenēm
Eiropas Čempionāts, Dānija, 111 dal. – 108. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga, 50 dal. – 20. vieta, 6. vieta meitenēm
46. Spinaker regate, Igaunija, 106 dal. – 66. vieta
Kuivižu Kauss, Kuiviži, 28 dal. – 9.vieta, 2. vieta meitenēm
Usmas Kauss, Usma, 30 dal. – 16. vieta, 5. meit.
Jūrmalas jauniešu sezonas atklāšanas regate, Jūrmala, 22. dal. – 10. vieta, 5. meit.
Kevadregatt, Igaunija, 66 dal. – 18. vieta
Puchar KS Zatoka, Polija , 235 dal. – 156. vieta
BIOR 2022, Turcija, 313. dal. – 213. vieta, 24. vieta smaragda grupā.
BSC International Regatta 2022, Malta, 59 dal. – 55. vieta
2021
LOKA reitingā(64 burātāji) 17. vieta kopvērtējumā un 8. vieta meitenēm
2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 8. vieta, 3. vieta meitenēm
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 6 dal. (Laser) – 6. vieta, 3. vieta meitenēm
Rudens vēji, Kauņa, 38 dal. – 30. vieta un 14. vieta meitenēm
Parnu Sugisregatt, Pērnava, 96 dal. – 59. vieta, 24. vieta meitenēm
Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 12. vieta, 6. vieta meitenēm
Usmas Kauss, Usma, 25 dal. – 15. vieta, 6. vieta meitenēm
EČ komandu sacensībās, Itālija, 15 komandas – 15. vieta
Rīgas Kauss, Rīga, 33 dal. – 11. vieta, 3. vieta meitenēm
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 47 dal. – 27. vieta, 10. vieta meitenēm
45. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 78. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga 42. dal. – 25. vieta un 9. vieta meitenēm
Garda Centenary regate, Itālija, 142. dal. -142. vieta (71. sudraba flotē, 71. dal)
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 18. dal. – 6. vieta
2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 16. vietā kopvērtējumā(U16) un 6. meitenēm
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 6. vieta un 2. meitenēm
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 11. vieta un 5. meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 8. vieta un 4. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 26. vieta un 8. meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 11. vieta un 4. meitenēm
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 7. vieta, 2. meitenēm
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 71. vieta un 29. meitenēm
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 13. vieta un 4. meitenēm
Ķīšezera Kauss 33. dal – 19. vieta un 6. meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 7. vieta un 3. meitenēm
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 36. vieta, 13. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 8. vieta, 4. U 12
2019
2019. LK Q reitingā(62 burātāji) 25. vieta 9. meitenēm, 5. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala, 13. dal. – 9.un 4. U12
Maija regate, Jūrmala 11. dal. – 6. vieta 2. U12
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9. dal. – 6. vieta 2. U12
Usmas Kauss, Usma, 29. dal. – 15. un 8.meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga 26. dal. – 23. un 8. U12
Rojas Lielā balva, Roja, 24. dal. – 16. un 4. U12
Engures kauss, 34. dal. – 20. un 6. meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala 42. dal. – 25. un 9. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal. – 6. un 4. meit(sporta grupa).
Latvijas Čempionāts, Liepāja 30. un 12. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala 16. dal. – 9.un 4. U12
Rudens Kauss, Jūrmala 10. dal. – 9.un 4. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala 10. dal. – 10.un 5. U12
Rudens vēji, Kauņa 59. dal. – 38. meitenēm 17. U12
2018
LK Q reitingā(44 burātāji) 34. vieta un 14. meitenēm, 13. U12
Aprīļa regate, Jūrmala 12. dal. 6. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala 15. dal. 6. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala 14. dal. 11. vieta
Maija regate, Jūrmala 12. dal. 10 vieta
Baltās Kāpas Kauss Jūrmala 15. dal. 5. vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal. 14. un 8. vieta meitenēm
R LB, Roja 37. dal. 23. un 11. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal. 12. vieta un 3 vieta C grupā
Normatīvu regate, Engure 26. dal. 24. un 12. vieta meit.
Latvijas CH, Engure 49. dal. 36. un 14. vieta meitenēm
2stundu kopv. Jūrmala 15. dal. 10. un 5 vieta Bgrupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12. dal. 9. vieta
Rudens vēji, Kauņa U12 65. dal 43. un 11. meitenēm
2017
LK Q reitingā(42 burātāji) 37. vieta, 14. meitenēm un 19 U12
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 12. dal. – 8. vieta
Usmas Kauss, Usma 35. dal. – 34. un 14. vieta meitenēm, 19.U 12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 29. un 10. vieta meitenēm, 17.U 12
Engures kauss, Engure 21. dal. – 19. un 9. vieta meitenēm, 18. U 12
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37. dal. – 32. un 13. vieta meitenēm, 20. U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala 19. dal. – 7. vieta
2016
Sezonas slēgšana, Jūrmala, U 12 7. dal. – 7. kopv.