Mūsu sportisti

Alise Ance Rupenheite

 2021 LOKA reitingā(64 burātāji) 17. vieta kopvērtējumā un 8. vieta meitenēm 2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 8. vieta, 3. vieta meitenēm Baltās kāpas Kauss,

Alise Riekstiņa

 2021/ILCA 4, ILCA 6    2stundu regates kopvērtējumā 1. vieta ILCA 6 jahtu klasē Rudens vēji, Kauņa, 24 dal. – 2. vieta un 2. vieta

Amēlija Apšāne

Sacensību rezultāti 2021 Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 14. vieta, 2. vieta U10, 6. vieta U12 meitenēm Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. –

Andrejs

2021 2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 21. vieta Sacensību rezultāti 20202stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 17. vietaJūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 18.

Anna Ramiņa

Sacensību rezultāti 2021 Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 16. vieta, 7. vieta U12 meitenēm Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 31. vieta, 14.

Ansis Čodars

Sacensību rezultāti 2021  LOKA reitingā(64 burātāji) 4. vieta kopvērtējumā(U16) un 1. U12 2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 2. vieta, 2. vieta U12 Baltās kāpas

Artūrs Civjans

Sacensību rezultāti 2021 2021. gada LK Q reitingā(64 burātāji) 32. vietā kopvērtējumā(U16) un 13. U12 Jūrmalas Kauss, Jūrmala 36 dal. – 24. vieta, 13 vieta

Eduards Kaģis

Eduards Kaģis Sacensību rezultāti 2021  LOKA reitingā(64 burātāji) 28. vieta kopvērtējumā 2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 17. vieta Jūrmalas Kauss, Jūrmala 36 dal. –

Elīna Brence

Sacensību rezultāti 2021ILCA 4, ILCA 6 2stundu regates kopvērtējumā 2. vieta ILCA 6 jahtu klasē Rīgas CH ILCA, Ķīšezers, 9 dal. – 5. vieta meitenēm

Elizabete Lībķena

Elizabete, burā no 2017. gadaOptimist LAT 38Sacensību rezultāti 202145. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 85. vietaĶīšezera Kauss, Rīga 42. dal. – 15. vieta un

Elza Ciema

Sacensību rezultāti 2021 LOKA reitingā(64 burātāji) 5. vieta kopvērtējumā un 1. vieta meitenēm 2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 12. vieta, 5. vieta meitenēm Rudens

Elza Kristiana Reneslāce

Sacensību rezultāti 2021  LOKA reitingā(64 burātāji) 14. vieta kopvērtējumā(U16) un 5. U12 Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 5. vieta, 2. vieta meitenēm Salacgrīvas

Ēriks Kogans

2021 Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 13. vieta Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 35. vieta 2stundu regate, Jūrmala, iesācēju grupa, 5 dal.

Ēvalds Grava

2021ILCA 6 Latvijas Čempionāts, Liepāja, 10 dal. – 9. vietaĶīšezera Kauss, Rīga 10. dal. – 9. vieta Sacensību rezultāti 2020Ķīšezera Kauss 9. dal – 8.

Gabija Valgere

Sacensību rezultāti 2021  LOKA reitingā(64 burātāji) 34. vieta kopvērtējumā(U16) un 14. U12 Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 10. vieta, 5. vieta meitenēm Usmas

Gabriels Civjans

Sacensību rezultāti 2021 LOKA reitingā(64 burātāji) 5. vieta kopvērtējumā Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 6 dal. – 4. vieta Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 7.

Gustavs Plato

Sacensību rezultāti 2021 LOKA reitingā(64 burātāji) 11. vieta kopvērtējumā(U16) un 3. vieta U12 2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 5. vieta, 4. vieta U12 Baltās

Jēkabs Auziņš

Sacensību rezultāti 2021 Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 15. vieta, 13. vieta U12, 3. vieta U10 Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 32.

Jēkabs Čodars

Sacensību rezultāti 2021ILCA 4  2stundu regates kopvērtējumā 2. vieta ILCA 4 jahtu klasē Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 6 dal. – 2. vieta Rīgas CH ILCA,

Jēkabs Ozoliņš

Sacensību rezultāti 2021Engures Kauss, Rīga 16. dal. – 13. vieta un 4. vieta U12Ķīšezera Kauss, Rīga 42. dal. – 35. vieta un 15. vieta U12Jūrmalas

Jete Mezīte

Sacensību rezultāti 2021ILCA 6 2stundu regates kopvērtējumā 4. vieta ILCA 6 jahtu klasē Rudens vēji, Kauņa, 29 dal. – 14. vieta un 3. vieta meitenēm

Jūlijs Kaugars

 2021 LOKA reitingā(64 burātāji) 1. vieta kopvērtējumā. 4° Autumn Meeting Trofeo Torboli, Itālija, 244 dal. – 39. vieta Lietuvas Čempionāts, 59 dal. – 3. vieta

Lauma Riekstiņa

Sacensību rezultāti 2021 LOKA reitingā(64 burātāji) 14. vieta kopvērtējumā(U16) un 5. U12 Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 5. vieta, 2. vieta meitenēm Salacgrīvas

Marta Kaugare

2021/ILCA 6 2stundu regates kopvērtējumā 3. vieta ILCA 6 jahtu klasē Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 7 dal. – 7. vieta, 5. vieta meitenēm Salacgrīvas Čempionāts, Salacgrīva,

Marta Līva Rupenheite

Laser 4,7 LAT 207792Engures Kauss, Rīga 17. dal. – 4. vieta un 2. vieta meitenēmĶīšezera Kauss, Rīga 14. dal. – 6. vieta un 3. vieta

Matīss Ozoliņš

Sacensību rezultāti 2021 ILCA 4 2stundu regates kopvērtējumā 7. vieta ILCA 4 jahtu klasē Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 6 dal. – 5. vieta, Salacgrīvas ostas

Max Gabunija

2021 2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 19. vieta Rīgas Kauss, Rīga, 33 dal. – 19. vieta Latvijas Čempionāts, Liepāja, 47 dal. – 31. vietaEngures

Mihails Ivanovs

Sacensību rezultāti 2021 LOKA reitingā(64 burātāji) 44. vieta kopvērtējumā 2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 18. vieta Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 12.

Ņikita Čamāns

Sacensību rezultāti 2021  LOKA reitingā(64 burātāji) 7. vieta kopvērtējumā(U16)  2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 10. vieta Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 6. vieta

Nikola Kamergrauze

Sacensību rezultāti 2021 LOKA reitingā(64 burātāji) 23. vieta kopvērtējumā(U16) un 10. U12 2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 6. vieta, 5. vieta U12 Baltās kāpas

Otto Vilnis Reneslācis

Sacensību rezultāti 202145. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 95. vietaĶīšezera Kauss, Rīga 42. dal. – 27. vieta un 10. vieta U12Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas

Paula Riekstiņa

Paula, burā no 2017. gadaLaser 4,7 LAT 189271Engures Kauss, Rīga 17. dal. – 8. vieta un 4. vieta meitenēmĶīšezera Kauss, Rīga 14. dal. – 10.

Ralfs Brencis

Sacensību rezultāti 202145. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 100. vietaĶīšezera Kauss, Rīga 42. dal. – 8. vieta un 2. vieta U12Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas

Sāra Hanna Caune

Sāra, burā no 2012. gadaSacensību rezultāti 2020Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. – 4. vietaPavasara Kauss, Jūrmala, 2. dal – 2. vieta2019Sacensību rezultāti 2019Laser 4,7 

Šārona Alīda Caune

  2021. rezultāti\ILCA 4 2stundu regates kopvērtējumā 1. vieta ILCA 4 jahtu klasē Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 6 dal. – 3. vieta un 2. vieta

Tīna Vēze

Sacensību rezultāti 2021 LOKA reitingā(64 burātāji) 39. vieta kopvērtējumā(U16) un 16. U12 Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 11. vieta, 1. vieta U10 Jūrmalas

Toms Andrejevs

Sacensību rezultāti 202145. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 87. vietaĶīšezera Kauss, Rīga 42. dal. – 21. vieta un 8. vieta U12Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas