Sākums » Jūrmalas burātāji

Jūrmalas burātāji

Šārona, burā no 2013. gada
Laser 4,7 LAT 186336
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 6 dal. – 5 vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 8 dal. – 4. vieta
Laser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 1. vieta meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 7 dal. – 2. vieta
Latvijas Laser Klases asociācijas Čempionāts, Engure, 10 dal. – 6. vieta un 5. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 16. dal. – 13. vieta un 8. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 5. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 5 dal. – 2. vieta
Engures Kauss, Engure 18. dal – 9. vieta un  4. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva, Roja 14 dal. – 9. vieta un 6. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 15. dal – 9. vieta un  4. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 5. dal. – 3. vieta
Salacgrīvas Kauss, 23 dal. – 20. vieta, 11. meitenēm
Pavasara Kauss,Jūrmala, Q 11. dal – 4. vieta
Laser 4,7, 6 dal. – 4. vieta
Sacensību rezultāti 2019
LK Q reitingā(62 burātāji)  11. vieta 2. meitenēm
 Pavasara Kauss, 13. dal – Jūrmala, 2. vieta    
Maija regate, Jūrmala, 11. dal – 2. vieta 
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9. dal – 1. vieta
Usmas Kauss, Usma, 29. dal. –  2 vieta
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 36. dal. –  26. un  8. vieta meitenēm
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69. dal. –  2. vieta bronzas flote
LJO, Engure, 33. dal. –   7. un 3. meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26. dal. –   9. un 3. meitenēm 
Engures kauss, Engure, 34. dal. – 9. un 2. meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 43. dal. –   20. un 7. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal. –  4. vieta 
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38. dal. –   23. un  10. vieta meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal. –   2. vieta 
Rudens Kauss, Jūrmala, 10. dal. –   5. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10. dal. –   4. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 59. dal. –  20. vieta meitenēm
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  12. vieta un 5. meitenēm
Aprīļa regate, Jūrmala        10 dal.  1. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala      14. dal.    2. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 14. dal.  –  1. vieta
Maija regate , Jūrmala  12. dal.    2. vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  4. un 1 vieta meitenēm
Spinaker regate, Tallina 103. dal.    73 zelta grupā
Baltās Kāpas Kauss Jūrmala  14. dal.    7. vieta
Engures kauss, Engure 42. dal.   13. un  5. vieta meitenēm
R LB, Roja  37. dal.   13, un 5. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  28. dal.   9 vieta, 3. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   3 vieta,
Normatīvu regate, Engure      26. dal.    3. vieta
Latvijas Čempionāts, Engure  45. dal.   21. un 7. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  15. dal.   4 vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  12. dal.  2. vieta
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva 37. dal 15. un 6. meitenēm
Rudens vēji(Lietuva) 69. dal 38. un 13. meitenēm
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  16. vieta, 7. Q meitenēm un 5 U12
Garda Meeting, Itālija, zelta grupa, 139. dal. – 114 U11
Lietuvas Kauss, Nida, 61 dal. – 33. un 8. vieta meitenēm, 3. U11
Maija regate, Jūrmala 4. dal. – 1. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 8. dal.  –  1. vieta
Usmas Kauss, Usma 35. dal. – 12. un 6. vieta meitenēm, 4. U12
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 60 dal. – 36. un 13. vieta meitenēm
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 10. un 4. vieta meitenēm, 4. U12
Engures kauss, Engure 21. dal. –  6. un  4. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  29. dal.  – 10. vieta, 3. vieta meitenēm
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal – 23. un 11. meitenēm, 2. U12 Igaunijas Čempionāts, Tallina, 95 dal. – 39. un 15. vieta meitenēm, 21. U13
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal – 1. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  2. vieta
2016
LK Q reitingā(62 burātāji)  17. vieta, 6. Q meitenēm
Maija regate, Jūrmala, 8. dal – 7. vieta 
 Lietuvas Kauss, Nida, 68 dal. – 59. un 14. vieta meitenēm, 13. U11
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 4. dal. –  1. vieta
Usmas Kauss, Usma 34. dal. – 20. un 7. vieta meitenēm, 5. U12
Engures kauss, Engure, 38. dal. –  14. un  5. vieta meitenēm, 4. U12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 14. un 3. vieta meitenēm, 7. U12
Rīgas kauss 2016, Ķīpsala, 33. dal. –  15. un  4. vieta meitenēm, 5. U12
Jūrmalas ostas Kauss,Jūrmala, 5 dal. –  1. vieta
Latvijas Čempionāts, Kuiviži  62. dal – 41. un 14. meitenēm, 15. U12
Igaunijas Čempionāts, Tallina, 97 dal. – 70. un 21. vieta meitenēm, 39. U13
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  14. dal.  – 1. vieta
Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes, 24 dal. – 13. un 4. vieta meitenēm, 5. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala,  5. dal. – 1. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 59 dal. – U12, 12. un 4. vieta meitenēm
2015 
LK Q reitingā(63 burātāji)  34. vieta, 10. Q meitenēm un 15 U12
Usmas Kauss, Usma 39. dal. – 26. vieta
Baltic Open, Mangaļsala, 40. dal – 31. vieta
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  80. dal – 64. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  11. dal.  – 5. vieta
2014 
LK Q reitingā(55 burātāji)  35. vieta, 13. Q meitenēm un 18 U12
Usmas Kauss, Usma 26. dal. – 25. vieta
Baltic Open, Mangaļsala, 35. dal – 34. vieta
Engures kauss, Engure, 33. dal. –  28. vieta
Jūrmalas Kauss, Priedane, 29. dal. –  23. vieta
Latvijas Čempionāts, 53. dal – 47. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  12. dal.  – 5. vieta
2013
Jaunais vilnis, Jūrmala, 9. dal – 8. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  23. dal.  – 19. vieta
Alise, burā no 2017. gada
Laser 4,7 LAT 189271
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 6 dal. – 1. vieta
Jurmalas Sezonas slēgšana, 4 dal. – 1. vieta
Laser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 2. vieta meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. – 3. vieta
Latvijas Laser Klases asociācijas Čempionāts, Engure, 10 dal. – 3. vieta un 2. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 16. dal. – 5. vieta un 2. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 1. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 5 dal. – 1. vieta
Engures Kauss 18. dal – 8. vieta un  3. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva 14. dal. – 5. vieta un 3. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 15. dal – 4. vieta un  1. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 5. dal. – 2. vieta
Salacgrīvas Kauss, 23 dal. – 11. vieta, 6. meitenēm
Pavasara Kauss, 6. dal – 5. vieta
2019. Laser 4,7  LK (21 burātāji)  kopv. 5. vieta, 3. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  1. vieta
Maija regate, Jūrmala, 4 dal. –  1. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 4 dal. –  1. vieta
Usmas Kauss, Usma, 10 dal. –   4. un 2. vieta meitenēm
Laser CH, Engure, 9 dal. –   4 dal. –    2 vieta
LJO, Engure, 19 dal. – 11. vieta un 5. meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 10 dal. –  5. un 3. vieta meitenēm
Engures kauss, 13 dal. – 5. un 3. vieta meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 4 dal. –   2. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 13 dal. –   5. un 3. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 5 dal. –  1 vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  2. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 4 dal. –  1 vieta
Rudens vēji, Kauņa, 42 dal. –  26. un 9. meitenēm
2018. Optimist
LK Q reitingā(44 burātāji)  11. vieta, 4. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala  15. dal.  –  8. vieta 
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal.  2. vieta
Maija regate, Jūrmala 12. dal.     3 vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  7. un 2. vieta meitenēm
Kuivižu Kauss, Kuiviži  48. dal.    35 un 12 vieta meitenēm
Spinaker regate, Tallina 103. dal.    3 sudraba grupā
Baltās Kāpas Kauss 14. dal.  1. vieta
Engures kauss, Engure 42. dal.   15. un  7 vieta meitenēm
R LB, Roja  37. dal.   10. un  3. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga  32. dal.   10. un 3. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  28. dal.   12 vieta, 4. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   5 vieta,
Normatīvu regate, Engure   26. dal.    5. vieta
Latvijas Čempionāts, Engure  49. dal.   13. un 4. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  15. dal.   1 vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  4. dal.  1. vieta Laser 4,7
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva 37. dal 16. un 7. meitenēm
Rudens vēji, Kauņa 36. dal 31. un 7. meitenēm(Laser 4,7)
2017. Optimist
LK Q reitingā(42 burātāji)  34. vieta, 12. meitenēm
Engures kauss, Engure 21. dal. –  16. un  8. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37. dal. – 18. un 6. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  29. dal.  – 18. vieta, 6. vieta meitenēm
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal – 48. un 17. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal. – 5. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  8. vietaLaser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 1. vieta meitenēm
Jete, burā no 2014. gada
Laser 4,7 LAT 175713
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 6 dal. – 2. vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 4 dal. – 3. vieta
Laser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 4. vieta meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. – 2. vieta
Latvijas Laser Klases asociācijas Čempionāts, Engure, 10 dal. – 4. vieta un 3. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 16. dal. – 6. vieta un 3. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 6. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 5 dal. – 4. vieta
Rojas Lielā Balva 14. dal. – 6. vieta un 2. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 15. dal – 12. vieta un  5. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 5. dal. – 1. vieta
Salacgrīvas Kauss, 23 dal. – 10. vieta, 5. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 6. dal – 1. vieta
2019. LK (21 burātāji)  kopv. 6. vieta, 4. meitenēm
Usmas Kauss, Usma, 10 dal. –   6. un 3. vieta meitenēm
Laser CH, Engure, 9 dal. – 5 . un 4. vieta meitenēm
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 14 dal. – 7. un 4. vieta meitenēm
LJO, Engure, 33 dal. –  10. un 6. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, 10 dal. –  Rīga  6. un 4. vieta meitenēm
Rojas Lielā balva, Roja, 14 dal. –   10. un  5. vieta
Engures kauss, 13. dal – 6. un 5. vieta meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 10 dal. –    6. vieta un 4. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  1. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 13 dal. –  8. un 5. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 5 dal. –     2. vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  2. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 4 dal. –  2. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 42 dal. – 16. un 5. meitenēm
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  14. vieta un 7. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala  15. dal.    4. vieta 
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal.  4. vieta
Maija regate, Jūrmala 12. dal.     3 vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  8. un 3. vieta meitenēm
Spinaker regate, Tallina 103. dal.    88. zelta grupā
Baltās Kāpas Kauss 14. dal.  2. vieta
Engures kauss, Engure 42. dal.   14. un  6. vieta meitenēm
R LB, Roja  37. dal.   18. un  7. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga  32. dal.   12. un 4. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  28. dal.   13 vieta, 5. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   5 vieta,
Normatīvu regate, Engure   26. dal.    5. vieta
Latvijas Čempionāts, Engure  49. dal.   23. un 9. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  15. dal.   3 vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  4. dal.  2. vieta Laser 4,7
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva 37. dal 19. un 8. meitenēm
Rudens vēji, Kauņa 69. dal 26. un 8. meitenēm
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  12. vieta, 5. meitenēm un 3 U12
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 8. dal.  –  2. vieta
Usmas Kauss, Usma 35. dal. – 11. un 5. vieta meitenēm, 3.U 12
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 60 dal. – 33. un 12. vieta meitenēm
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 14. un 5. vieta meitenēm, 5.U 12
Engures kauss, Engure 21. dal. –  4. un  2. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37. dal. – 16. un 5. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  29. dal.  – 13 vieta, 4. vieta meitenēm
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal – 27. un 13. meitenēm, 3.U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal.  – 2. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  3. vieta
Igaunijas Čempionāts, Tallina, 95 dal. – 61. un 20. vieta meitenēm, 39. U13
2016
LK Q reitingā(62 burātāji)  21. vieta, 7. Q meitenēm
Maija regate, Jūrmala, 8. dal – 8. vieta 
Engures kauss, Engure, 38. dal. –  23. un  8. vieta meitenēm, 8. U12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 19. un 5. vieta meitenēm, 10. U12
Rīgas kauss 2016, Ķīpsala, 33. dal. –  18. un  5. vieta meitenēm, 8. U12
Jūrmalas ostas Kauss,Jūrmala, 5 dal. –  2. vieta
Latvijas Čempionāts, Kuiviži  62. dal – 39. un 13. meitenēm, 14. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  14. dal.  – 2. vieta
Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes, 24 dal. 15. un 6. vieta meitenēm, 6. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala,  5. dal. – 2. vieta
2015 
LK reitingā(63 burātāji) 46. vieta, 16. Q meitenēm un 21 U12
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  80. dal – 67. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  11. dal.  – 6. vieta
2014 
LK reitingā(55 burātāji)  48. vieta, 18. Q meitenēm un 27 U12
Latvijas Čempionāts, 53. dal – 39. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  12. dal.  – 10. vieta
Sāra, burā no 2012. gada
Sacensību rezultāti 2020
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. – 4. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala, 2. dal – 2. vieta
Sacensību rezultāti 2019
Laser 4,7  LK (21 burātāji)  kopv. 20. vieta, 11. meitenēm
Laser R  LK (15 burātāji)  kopv. 11. vieta, 3. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 1 dal. – 1. vieta(Laser R)
Maija regate, Jūrmala, 4 dal. –   2. vieta(Laser 4,7)
Lietuvas Kauss, Nida, (Laser R)11. un 1. meitenēm(Laser R)
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 4 dal. – 2. vieta(Laser 4,7)
Usmas Kauss, Usma, 10 dal. –   7. un 4. vieta meitenēm(Laser 4,7)
Laser CH, Engure, 8 dal. –    7 . un 4. vieta meitenēm(Laser R)
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 14 dal. –   13. un 6. vieta meitenēm(Laser 4,7)
LJO, Engure, 19 dal. –  13. un 6. vieta meitenēm(Laser 4,7)
Ķīšezera Kauss, Rīga, 7 dal. – 7. un 3. vieta meitenēm(Laser R)
Engures kauss, Engure, 3 dal. –    3. un 1. meitenēm(Laser R)
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 10 dal. –    9. vieta un 4. meitenēm(Laser R)
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 10 dal. – 10. un 4. vieta meitenēm(Laser R)
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 5 dal. –  5. vieta(Laser 4,7)
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 2 dal. –  2. vieta(Laser R)
Rudens Kauss, Jūrmala, 2 dal. –  2. vieta(Laser R)
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 2 dal. – 2. vieta(Laser R)
Rudens vēji, Kauņa, 28 dal. –    28. un 10. meitenēm(Laser R)
2018
Laser R  LK (10 burātāji)  kopv. 9. vieta, 7. meitenēm
Aprīļa regate, Jūrmala, , 3. dal.  –  2. vieta(Laser R)
Pavasara Kauss, Jūrmala, 3. dal.  –  3. vieta(Laser R)
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 4. dal. –  2. vieta(Laser R)
Maija regate , Jūrmala, 3. dal. –   3. vieta(Laser R)
Latvijas Čempionāts pieaug. Engure 8. dal. – 8. un 6. vieta meitenēm(Laser R)
Baltās Kāpas Kauss 4. dal. – 3. vieta(Laser R)
Engures kauss, Engure 5. dal.  – 5. un  4. vieta meitenēm(Laser R)
Ķīšezera Kauss, Rīga  6. dal. –  6. un 4. vieta meitenēm(Laser R)
Sezonas slēgšana, Jūrmala  1. dal.-  1. vieta(Laser R)
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 9. dal. -7 vieta un 3. vieta meitenēm(Laser R)
Rudens vēji, Lietuva, 23. dal.-  23. vieta un 9. vieta meitenēm(Laser R)
2017
Laser 4,7  LK (19 burātāji)  kopv. 12. vieta, 5. meitenēm
Maija regate , Jūrmala, 3. dal. –   3. vieta(Laser 4,7)
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 3. dal. –  3. vieta(Laser 4,7)
LJO, Engure, 5 dal. –  5. vieta(Laser 4,7)
Rojas Lielā Balva, 5 dal.- 5. vieta(Laser 4,7)
Latvijas Č, Kuiviži, 13 dal. – 11. un 4. vieta meitenēm(Laser 4,7)
Igaunijas Čempionāts, Tallina, 27 dal. – 24. un 5. meitenēm(Laser 4,7)
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  5. dal.  – 3. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 4 dal. – 4. vieta(Laser R)
2016.
Laser 4,7  LK (15 burātāji)  kopv. 14. vieta, 10. meitenēm
Maija regate, Jūrmala, 4 dal. –   3. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 4. dal. –  2. vieta
Jūrmalas ostas Kauss,Jūrmala, 6 dal. –  5. vieta
Rīgas Jaunatnes meistarsacīkstes, 5 dal. –  5. un 4. vieta meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  6. dal.  – 4. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  4. dal.-  4. vieta(Laser R)
Rudens vēji, Kauņa, 34 dal. – 33. un 10. vieta meitenēm
2015 
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  11. dal.  – 5. vieta
2014 
LK Q reitingā(55 burātāji)  29. vieta, 9. Q meitenēm
Usmas Kauss, Usma 26. dal. – 15. vieta
Baltic Open, Mangaļsala, 35. dal – 26. vieta
Engures kauss, Engure, 33. dal. –  29. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  12. dal.  – 6. vieta
Jūrmalas Kauss, Priedaine, 29. dal. –  28. vieta
Latvijas Čempionāts, 53. dal – 44. vieta
2013
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 12. dal. –  12. vieta
Jaunais vilnis, Jūrmala, 9. dal – 7. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  23. dal.  – 8. vieta
2012
Jūrmalas kauss 2012, 37 dal. – 35 vieta
Elza, burā no 2016. gada
Optimist LAT 69
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 12. vietā kopvērtējumā(U16) un 3. meitenēm
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 7 vieta un 2. meitenēm
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 7. vieta un 2. meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 9. vieta un 5. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 18. vieta un 5. meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 8. vieta un 2. meitenēm
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 60. vieta un 26. meitenēm
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 8. vieta un 1. meitenēm
Ķīšezera Kauss 33. dal – 18. vieta un  5. meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 4. vieta, 1. meitenēm
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 28. vieta, 10. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 3. vieta
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  21. vieta 7. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala  13. dal. – 4. vieta
Maija regate, Jūrmala, 11. dal. –  4. vieta
Lietuvas Kauss, Nida, 77. dal. –  62. un 17. meitenēm
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9. dal. –  3. vieta
Usmas Kauss, Usma, 29. dal.  3. un 3. meitenēm
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 36. dal. –  22. un 7.meitenēm
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69. dal. – 60. vieta sudraba flote
LJO, Engure, 34. dal. – 11. un 6.meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala 42. dal. – 19. vieta un 6. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal. – 2. un 1. meitenēm
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38. dal. – 18. un 7. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal. –   5. un 2. meitenēm
Rudens Kauss, Jūrmala, 10. dal. –   6. vieta un 2. meitenēm
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10. dal. –   6. un 2. meitenēm
Rudens vēji, Kauņa, 59 dal. –    26. meitenēm
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  36. vieta un 15. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala      15. dal.    13. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala    14. dal.    12. vieta
Maija regate , Jūrmala  12. dal.    8. vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  17. un 10 vieta meitenēm
Baltās Kāpas Kauss 15. dal.  12. vieta
Engures kauss, Engure 42. dal.   37. un  17. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga  32. dal.   31. un 11. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   3 vieta,
Normatīvu regate, Engure 26. dal. 18. vieta un 8. meitenēm
Latvijas Čempionāts, Engure  49. dal.  37. un 15. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  15. dal. 9. un 4. B grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala  12. dal.  6. vieta
Rudens vēji, Lietuva, U12, 65 dal. 17. un 4. vieta meitenēm
2017
Rīgas Kauss, Rīga  29. dal.  – 28. vieta, 11. vieta meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  16. dal.  – 8. vieta
 2016
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  14. dal.  – 10. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, U 12 7. dal. – 4. kopv.
Gabriels, burā no 2016. gada
Optimist LAT 145
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 7. vietā kopvērtējumā(U16)
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 5. vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 5. vieta
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 5. vieta
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 11. vieta
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 5. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 1. vieta
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 59. vieta
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 10. vieta
Ķīšezera Kauss 33. dal – 12. vieta
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 3. vieta
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 31. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 5. vieta
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  20. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala  11. dal. – 1. vieta    
Lietuvas Kauss, Nida 77. dal. – 64. vieta
Kuivižu Kauss, Salacgrīva 36. dal. – 23. vieta
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69. dal. –  29. vieta bronzas flote
LJO, Engure 33. dal. – 17. un 10. zēniem
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26. dal. – 15. vieta
Engures kauss, 34. dal. – 12. vieta
Rīgas Kauss 2019, 42. dal. – Ķīpsala 21. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja 38. dal. –  22. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala 16. dal. –  4. vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 10. dal. –  4. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala 10. dal. –  5. vieta
Rudens vēji, Kauņa 57. dal. –  57. vieta
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  17. vieta un 6. U12
Aprīļa regate, Jūrmala  12. dal.  4. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala  15. dal.  7. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal. 5. vieta
Maija regate, Jūrmala 12. dal.  4 vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  5.un 3. vieta B grupā
Kuivižu Kauss, Kuiviži  48. dal.   40 un 4 vieta B grupā
Baltās Kāpas Kauss 15. dal.  4. vieta
Spinaker regate, Tallina 103. dal.    51 sudraba grupā
Engures kauss, Engure 42. dal.   22. un  5 vieta B grupā
R LB, Roja  37. dal.   17. un  6. vieta B grupā
Ķīšezera Kauss, Rīga  32. dal.   19. un 4. vieta B grupā
Rīgas Kauss, Rīga  28. dal.   15 un  4. vieta B grupā
R SBCK, Rīga 15. dal.   8. vieta
Normatīvu regate, Engure 26. dal. 14. un  6 vieta B grupā
Latvijas Čempionāts, Engure 49. dal. 22. un  7. vieta B
2stundu kopv. Jūrmala  15. dal.   5. un 2. vieta B grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12. dal.  5. un  3. vieta B grupā
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 28
Rudens vēji, Kauņa, , U12, 65 dal. 23.
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  33. vieta un 16 U12
Garda Meeting, Itālija, sudraba grupa 136. dal. – 130 U11
Maija regate, Jūrmala 4. dal. – 3. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 8. dal. – 3. vieta
Usmas Kauss, Usma 35. dal. – 21. un 10. U 12
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 60 dal. – 59. un 20. U 12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 28. un 16. U 12
Engures kauss, Engure 21. dal. –  17. un  16. U 12
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37. dal. – 34 un 32. U 12
Rīgas Kauss, Rīga  29. dal.  – 25. vieta,
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal – 45. un 11. U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal.  – 4. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  7. vieta
2016
LK Q reitingā(62 burātāji)  61. vieta
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 34. un 19. U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  14. dal.  – 3. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 59 dal.  U12, 51. vieta
Elīna, burā no 2015. gada
Laser 4,7 LAT 175689
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 6 dal. – 4. vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 8 dal. – 5. vieta
Laser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 8. vieta meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 7 dal. – 7. vieta
Latvijas Laser Klases asociācijas Čempionāts, Engure, 10 dal. – 5. vieta un 4. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 16. dal. – 11. vieta un 6. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 4. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 5 dal. – 5. vieta
Engures Kauss 18. dal – 14. vieta un  9. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva 14. dal. – 10. vieta un 7. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 15. dal – 10. vieta un  3. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 5. dal. – 5. vieta
Salacgrīvas Kauss, 23 dal. – 16. vieta, 8. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 6. dal – 4. vieta
2019. LK (21 burātāji)  kopv. 12. vieta, 6. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  2. vieta
Maija regate, Jūrmala, 4 dal. –  4. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 4 dal. –  4. vieta
Usmas Kauss, Usma, 10 dal. –  10. un 6. vieta meitenēm
Laser CH, Engure, 9 dal. –     8. vieta
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 14 dal. –   12. un 5. vieta meitenēm
LJO Engure, 33 dal. – 25.vieta un 11. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 10 dal. –    9. un 5. vieta meitenēm
Rojas Lielā balva, Roja, 14 dal. –   11. un 6. vieta meitenēm
Engures kauss, 13 dal.  8. un 5. vieta meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 10 dal. –    8. vieta un 6. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 5 dal. –     3. vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  4. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 4 dal. –  4. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 42 dal. – 30. un 12. meitenēm
2018
Sezonas atklāšana, Jūrmala    14. dal.    8. vieta
Maija regate , Jūrmala  12. dal.    7. vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  15. un 9. vieta meitenēm
Baltās Kāpas Kauss 15. dal.  11. vieta
R LB, Roja  37. dal.   31. un 15. vieta meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  15. dal. 11. un 6. Bgrupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala  4. dal.  3. vieta, Laser 4,7
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 36. un 17. vieta meitenēm
Rudens vēji(Lietuva), Rudens vēji, Kauņa, U12, 65 dal. 45. un 13. vieta meitenēm
2017
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 12. dal.  –  7. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal.  – 12. vieta
Usmas Kauss, Usma 35. dal. – 33. un 18. vieta meitenēm, 13. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  9. vieta
2016
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  14. dal.  – 12. vieta
Jēkabs, burā no 2016. gada rudens
Optimist LAT 141
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 4. vietā kopvērtējumā(U16)
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 2. vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 8 dal. – 3. vieta
Laser 4,7 Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 7 dal. – 6. vieta
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 9. vieta
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 2. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 3. vieta
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 37. vieta
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 3. vieta
Ķīšezera Kauss 33. dal – 5. vieta
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 2. vieta,
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 9. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 2. vieta
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  8. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala, 13. dal. – 5. vieta    
Maija regate, Jūrmala, 11. dal. – 1. vieta    
Lietuvas Kauss, Nida, 77. dal. – 41. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9. dal. – 2. vieta    
Usmas Kauss, Usma, 29. dal. – 26. vieta
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 36. dal. – 7. vieta
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69. dal. –  69. vieta sudraba flote
LJO, Engure, 33. dal. – 6. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26. dal. – 8. vieta 
Engures kauss, 34. dal. – 6. vieta
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala 42. dal. – 9. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38. dal. –  13. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala 16. dal. –  3. vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 10. dal. –  1. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10. dal. – 1. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 57. dal. –    15. vieta
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  7. vieta un 2. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala  15. dal.  1. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal. 3. un 1 vieta B grupā
Maija regate, Jūrmala 12. dal. 1.  un 1 vieta B grupā
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  2. un 2 vieta B grupā
Kuivižu Kauss, Kuiviži  48. dal.   16 un 2 vieta B grupā
Baltās Kāpas Kauss 15. dal.  3. vieta
Spinaker regate, Tallina 103. dal.    75 zelta grupā
Engures kauss, Engure 42. dal.   9. un 2 vieta B grupā
R LB, Roja  37. dal.   5. un  2 vieta B grupā
Ķīšezera Kauss, Rīga  32. dal.   4. un 2 vieta B grupā
Rīgas Kauss, Rīga  28. dal.   10 un  2 vieta B grupā
R SBCK, Rīga 15. dal.   2. vieta
Normatīvu regate, Engure   26. dal.    7. un  3 vieta B grupā
Latvijas Čempionāts, Engure  49. dal.  11. un  2 vieta B grupā
2stundu kopv. Jūrmala  15. dal.   2. un 1 vieta B grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12. dal.  1. un  1. vieta B grupā
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 22. vieta
Rudens vēji, Kauņa, U12, 65 dal. 1. vieta
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  21. vieta un 7 U12
Maija regate, Jūrmala 4. dal.  2 vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 8. dal.  –  4. vieta
Usmas Kauss, Usma 35. dal. – 28. un 14. U 12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 16. un 6.U 12
Engures kauss, Engure 21. dal. –  9. un  9.U 12
Rīgas Kauss, Rīga  29. dal.  – 11. vieta, 3. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  1. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37. dal. – 17. un 6.U 12
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal – 31. un 5. U 12
Igaunijas Čempionāts, Tallina, 95 dal. – 56. un 35. U13
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal. – 3. vieta
Jūlijs, burā no 2016. gada
Optimist LAT 99
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 2. vietā kopvērtējumā(U16) un 1. vietā U12
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 1. vieta un 1. vieta U 12
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 1. vieta un 1. vieta U 12
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 2. vieta un 1. vieta U 12
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 1. vieta un 1. vieta U 12
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 1. vieta un 1. vieta U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 4. vieta, 2. vieta U12
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 34. vieta
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 5. vieta
Ķīšezera Kauss 33. dal – 7. vieta un  1. vieta U12
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 1. vieta un 1. vieta U12
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 5. vieta un 1. vieta U12
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 1. vieta, 1 vieta U12
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  7. vieta, 1. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala, 13. dal. –  8. un 3. U12
Maija regate, Jūrmala, 11. dal. – 5. un 1. U12
Lietuvas Kauss, Nida, 29. dal. – 10. U12
Usmas Kauss, Usma, 29. dal. –  4. un 1. U12
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69. dal. –  69. vieta zelta flote
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26. dal. –  7. un 1. U12
Rojas Lielā balva, Roja, 24. dal. – 5. un 1.vieta U12
Engures kauss, 33. dal. – 10. un 1. U12
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 43. dal. – 10. un 1. U12
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal. –  1. un 1. U12
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38. dal. –  19. un 3. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal. – 1. un 1. U12
Rudens Kauss, Jūrmala, 10. dal. –   2. un 1.vieta U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10. dal. –   3. un 2. U12
Rudens vēji, Kauņa, 64. dal. –  4. vieta U12
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  32. vieta un 12 U12
Ķīšezera Kauss, Rīga  8. dal.   2. vieta C grupā
R LB, Roja  37. dal. 28 ungc  1. vieta C grupā
Rīgas Kauss, Rīga  9. dal.   1. vieta C grupā
R SBCK, Rīga 15. dal.   6. un 1. vieta C grupā
Normatīvu regate, Engure 26. dal. 14. un  6 vieta B grupā
Latvijas CH, Engure 49. dal. 26.- 5. vieta B un 1. C grupā
2stundu kopv. Jūrmala  11. dal.   1. vieta C grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12. dal.  3. kopv.,  2. vieta B grupā , 1.vieta C grupā
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 34
Rudens vēji, Kauņa, U12, 65 dal. 32. vieta
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  40. vieta un 22 U12
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal  – 56. un 15.U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  16. dal.  – 13. vieta
2016
Sezonas slēgšana, Jūrmala, U 12 7. dal. – 2. kopv.
Alise, burā no 2016. gada rudens
Optimist LAT 58
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 16. vietā kopvērtējumā(U16) un 6. meitenēm
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 6. vieta un 2. meitenēm
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 11. vieta un 5. meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 8. vieta un 4. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 26. vieta un 8. meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 11. vieta un 4. meitenēm
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 7. vieta, 2. meitenēm
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 71. vieta un 29. meitenēm
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 13. vieta un 4. meitenēm
Ķīšezera Kauss 33. dal – 19. vieta un  6. meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 7. vieta un 3. meitenēm
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 36. vieta, 13. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 8. vieta, 4. U 12
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  25. vieta 9. meitenēm, 5. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala, 13. dal. –  9.un 4. U12
Maija regate, Jūrmala 11. dal. – 6. vieta 2. U12
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9. dal. – 6. vieta 2. U12
Usmas Kauss, Usma, 29. dal. –  15. un 8.meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga 26. dal. – 23. un 8. U12
Rojas Lielā balva, Roja, 24. dal. – 16. un 4. U12
Engures kauss, 34. dal. – 20. un 6. meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala 42. dal. – 25. un 9. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal. – 6. un 4. meit(sporta grupa).
Latvijas Čempionāts, Liepāja 30. un 12. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala 16. dal. –  9.un 4. U12
Rudens Kauss, Jūrmala 10. dal. –  9.un 4. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala 10. dal. – 10.un 5. U12
Rudens vēji, Kauņa 59. dal. – 38. meitenēm 17. U12
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  34. vieta un 14. meitenēm, 13. U12
Aprīļa regate, Jūrmala  12. dal.  6. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala  15. dal.  6. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal. 11. vieta
Maija regate, Jūrmala 12. dal.     10 vieta
Baltās Kāpas Kauss Jūrmala  15. dal. 5. vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  14. un 8. vieta meitenēm
R LB, Roja  37. dal.   23. un  11. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   12. vieta un 3  vieta  C grupā
Normatīvu regate, Engure   26. dal. 24. un 12. vieta meit.
Latvijas CH, Engure 49. dal. 36. un 14. vieta meitenēm
2stundu kopv. Jūrmala  15. dal.   10. un 5  vieta  Bgrupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12. dal.  9. vieta
Rudens vēji, Kauņa U12  65. dal 43. un 11. meitenēm
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  37. vieta, 14. meitenēm un 19 U12
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 12. dal.  –  8. vieta
Usmas Kauss, Usma 35. dal. – 34. un 14. vieta meitenēm, 19.U 12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 29. un 10. vieta meitenēm, 17.U 12
Engures kauss, Engure 21. dal. –  19. un  9. vieta meitenēm, 18. U 12
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37. dal. – 32. un 13. vieta meitenēm, 20. U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal.  – 7. vieta
2016
Sezonas slēgšana, Jūrmala, U 12 7. dal. – 7. kopv.
Ansis, burā no 2018. gada
Optimist LAT 100
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 17. vietā kopvērtējumā(U16) un 3. vietā U12
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 4. vieta un 2. vieta U 12
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 4. vieta un 2. vieta U 12
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 6. vieta un 3. vieta U 12
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 16. vieta un 3. vieta U 12
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 4. vieta un 2. vieta U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 2. vieta, 1. vieta U12
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 55. vieta
Ķīšezera Kauss 33. dal – 14. vieta un  3. vieta U12
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 5. vieta un 2. vieta U12
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 6. vieta, 2. U 12
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  14. vieta 4. U12, 1. U10
Pavasara Kauss, Jūrmala 13. dal –   6. vieta 1. B un 1.C
Maija regate, Jūrmala 11. dal. –  7. vieta 2.U12 un 1.U10
Lietuvas Kauss, Nida 29. dal. – 11. vieta U12
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9. dal. –  4. vieta un 1. U10
Usmas Kauss, Usma 29. dal. –  5. vieta, 2. U12 un 1. U10
Kuivižu Kauss, Salacgrīva 36. dal. – 24. vieta 7. U12
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69. dal. – 51. vieta bronzas flote
Ķīšezera Kauss, Rīga 26. dal. – 8. vieta 3. U12 un 1.U10
Engures kauss, 33. dal. – 13. vieta 3. U12
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 42. dal. –  3. vieta 2. B un 1.U10
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38. dal. – 25. un 3. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal. –  6. vieta 2. B un 1.U10
Rudens Kauss, Jūrmala, 10. dal. – 3. vieta 2. B un 1.U10
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10. dal. – 2. vieta 1.U12 un 1.U10
Rudens vēji, Kauņa, 64. dal. – 13. vieta U12
2018
Aprīļa regate, Jūrmala  12. dal.  9. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala  14. dal.  12. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal. 13. vieta
Maija regate, Jūrmala 12. dal.  6. vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  16.un 1. vieta C grupā
Engures kauss, Engure 42. dal.   38. un  1. vieta C grupā
R LB, Roja  37. dal.   27. un  2. vieta C grupā
Ķīšezera Kauss, Rīga  8. dal. 4. vieta C grupā
Rīgas Kauss, Rīga  9. dal.   2. vieta C grupā
R SBCK, Rīga 15. dal.   14. vieta un 4. vieta C grupā
Normatīvu regate, Engure 26. dal. 23. un  11. vieta B grupā un 2. vieta B grupā
Latvijas Čempionāts, Engure 49. dal. 34. un  9. vieta B
2stundu kopv. Jūrmala  11. dal.   2. C grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12. dal.  8. un  2. vieta C grupā
Rudens vēji, Kauņa, U12, 65 dal. 58. vieta
Elizabete, burā no 2017. gada
Optimist LAT 52
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 18. vietā kopvērtējumā(U16) un 1. U12 meitenēm
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 9. vieta un 1. vieta U 12 meit.
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 9. vieta un 4. vieta U 12
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 12. vieta un 3. vieta U 12 meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 30. vieta un 2. vieta U 12 meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 10. vieta un 3. vieta meitenēm, 3. vieta U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 10. vieta, 4. vieta meitenēm
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 73. vieta un 31. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 16. vieta un 1. vieta U 12 meitenēm
Ķīšezera Kauss 33. dal – 22. vieta un 1. vieta U12 meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 4. vieta, 4. U12
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 38. vieta, 15. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 7. vieta, 3. U 12
2019. LK Q reitingā(60 burātāji)  31. vieta un 12. meitenēm, 8. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala,11. dal. – 7. vieta    
Maija regate, Jūrmala, 9. dal. – 9. vieta                                                   
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 8. dal. – 8. vieta    
Usmas Kauss, Usma, 28. dal. – 25 vieta, 13. meitenēm un 6. U12
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 35. dal – 30. un  13. vieta meitenēm, 11. U12 
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26. dal – 24. un 3. meitenēm, 11. U12 
Rojas Lielā balva, Roja, 28. dal. – 23., 9. meitenēm un 10. U12 
Engures kauss, Engure,34. dal. – 26. un 8. meitenēm, 8. U12
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 42. dal – 32. un 10. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal – 8. vieta(sporta grupa)    
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38. dal. – 32. un  8. vieta meitenēm, 7. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal – 8. vieta(sporta grupa) 
Rudens Kauss, Jūrmala, 10. dal – 8. vieta(sporta grupa) 
Sezonas slēgšanas regate, Jūrmala, 10. dal – 8. vieta 
Rudens vēji, Kauņa, 59. dal.meit.  – 43. vieta   
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  44. vieta un 17. meitenēm, 15. U12
R SBCK, Rīga 15. dal.   2. vieta C grupā
Normatīvu regate, Engure 26. dal. 25. vieta un 14. meitenēm
Latvijas Čempionāts, Engure  49. dal.  48. un 7. vieta U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  11. dal.  4. vieta C grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala  12. dal.  11. vieta un 4. vieta C grupā
2017
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal.  – 19. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  5. dal.-  4. vieta(iesācēju grupa)Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 8. vieta un 4. vieta meitenēm
Marta, burā no 2017. gada
Laser 4,7 LAT 169070
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 6 dal. – 3. vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 8 dal. – 6. vieta
Laser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 6. vieta meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 7 dal. – 3. vieta
Latvijas Laser Klases asociācijas Čempionāts, Engure, 10 dal. – 7. vieta un 6. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 16. dal. – 8. vieta un 4. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 7. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 5 dal. – 3. vieta
Engures Kauss 18. dal – 11. vieta un  7. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva 14. dal. – 11. vieta un 8. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 15. dal – 11. vieta un  6. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 5. dal. – 4. vieta
Salacgrīvas Kauss, 23 dal. – 19. vieta, 10. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 6. dal – 2. vieta
2019. Laser 4,7  LK (21 burātāji)  kopv. 14. vieta, 8. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
Maija regate, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
Usmas Kauss, Usma, 10 dal. –  9. un 5. vieta meitenēm
LJO, Engure, 33 dal. –  24. un 10. vieta meitenēm(Q)
Ķīšezera Kauss, Rīga, 10 dal. -10. un 6. vieta meitenēm
Rojas Lielā balva, Roja, 14 dal. – 13. un 8. vieta meitenēm
Engures kauss, Engure, 13 dal. – 9. un 6. vieta meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 10 dal. –   9. vieta un 6. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  4. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 13 dal. – 11. un 7. vieta meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 5 dal. –    4. vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 42 dal. – 33. un 14. meitenēm
2018 Optimist
LK Q reitingā(44 burātāji)  31. vieta un 13. meitenēm
Aprīļa regate, Jūrmala        10 dal.  8. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala      15. dal.    14. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala    14. dal.    9. vieta
Maija regate , Jūrmala  12. dal.    11. vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  32. un 15 vieta meitenēm
Baltās Kāpas Kauss 15. dal.  5. vieta
Engures kauss, Engure 42. dal.   28. un 12. vieta meitenēm
R LB, Roja  37. dal.   25, un 12. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   13 vieta
Normatīvu regate, Engure 26. dal. 20. vieta un 9. meitenēm
Latvijas Čempionāts, Engure  49. dal.   41.un 18. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  15. dal.   8. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  4. dal.  4. vieta, Laser 4,7
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 26. un 13. vieta meitenēm
Rudens vēji, Lietuva, 69 dal. 62. un 20. vieta meitenēm
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  39. vieta, 15. meitenēm un 21 U12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 32. un 11. vieta meitenēm, 18. U12
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37. dal. – 36. un 15. vieta meitenēm, 24. U12
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal – 59. un 21. meitenēm, 16. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  16. dal.  – 10. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  5. vieta
Paula, burā no 2017. gada
Optimist LAT 60
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 13. vietā kopvērtējumā(U16) un 4. meitenēm
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 3. vieta un 1. meitenēm
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 8 dal. – 8. vieta
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 19. vieta un 6. vieta meitenēm
Laser 4,7, Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 3. vieta
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 9. vieta un 2. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 33. dal – 13. vieta un 3. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 6. vieta, 2. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 8. vieta
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  16. vieta 6. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 13. dal. –  3. vieta 
Maija regate, Jūrmala, 11. dal. –  3. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9. dal. –  5. vieta
Usmas Kauss, Usma, 29. dal. –  8. vieta
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69. dal. – 41. vieta bronzas flote
LJO, Engure, 33. dal. – 23. un 9. meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26. dal. –  17. un 5. meitenēm
Engures kauss, 33. dal. –  14. un 4. meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 43. dal. –  24. un 8.meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal. –  3. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38. dal. –  17. un 6.meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal. –  7. vieta
Rudens Kauss, 10 dal. – 7. vieta
Sezonas slēgšana, 10. dal. –  7. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 59. dal. –  23. meitenēm
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  26. vieta un 11. meitenēm
Aprīļa regate, Jūrmala  12. dal.  3. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala  15. dal.  9. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal. 7. vieta
Kuivižu Kauss, Kuiviži  48. dal. 42 un  15 vieta meitenēm
Baltās Kāpas Kauss 15. dal.  10. vieta
Engures kauss, Engure 42. dal.  27.un  11. vieta meitenēm
R LB, Roja  37. dal.   19. un  8. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga  32. dal.   22. un  7. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  28. dal.   20. un  8. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   9. vieta
Normatīvu regate, Engure   26. dal. 15. un  7. vieta meit.
Latvijas CH, Engure 45. dal. 25. un 10. vieta meitenēm
2stundu kopv. Jūrmala  15. dal.   7. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12. dal.  4.
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 33. un 15. vieta meitenēm
Rudens vēji, Kauņa, 69 dal. 58. un 19. vieta meitenēm
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  42. vieta, 17. meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  29. dal.  – 26. vieta, 10. vieta meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  16. dal.  – 9. vieta
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal – 63. un 24. meitenēm
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  4. vieta
Gustavs, burā no 2018. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 21. vietā kopvērtējumā(U16) un 6. U12
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 8. vieta un 3. vieta U 12
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 10. vieta un 5. vieta U 12
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 13. vieta un 7. vieta U 12
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 28. vieta un 7. vieta U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 9. vieta, 5. vieta U 12
Engures Kauss 21. dal – 8. vieta un  2. vieta U 12
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 22. vieta un 5. vieta U 12
Ķīšezera Kauss 33. dal – 24. vieta un  9. vieta U12
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 9. vieta, 5. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 10. vieta, 5. U 12
Sacensību rezultāti  2019
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  34. vieta, 20. U12
Lietuvas Kauss, Nida, 29. dal. – 25. vieta U12
Usmas Kauss, Usma, 29. dal. –  27. un 7. U12
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 36. dal. –  22. un 6. U12
Ķīšezera kauss, Rīga, 26. dal. –  22. un 6. U12
Engures kauss, Engure, 33. dal. –  30. un 11. U12
Rīgas Kauss 2019, 42. dal. –   Ķīpsala, 28. vieta
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal. –  7. un 4. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala 16. dal. –  10. un 5. U12
Rudens Kauss, Jūrmala, 10. dal. –  10. un 5. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10. dal. –  9. un 4. U12
Rudens vēji, Kauņa, 64. dal. – 29. vieta U12
 2018
Rīgas Kauss, Rīga  9. dal.   2. vieta C grupā
2stundu kopv. Jūrmala  11. dal.   3. C grupā

Ēvalds, burā no 2015. gada
Laser R LAT 200740
Sacensību rezultāti 2020
Ķīšezera Kauss 9. dal – 8. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala, 2. dal – 1. vieta
Sacensību rezultāti 2019
Rīgas Kauss, Ķīpsala, 10 dal. –   10. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 2 dal. –  1. vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 2 dal.   1. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 2 dal.   1. vieta
2017
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  5. dal.  – 5. vieta
2016 Laser 4,7
Usmas Kauss, Usma 8. dal. – 7. vieta
Rojas Lielā balva, Roja 11 dal. – 9. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  6. dal.  – 4. vieta
Marta, burā no 2020. gada
Laser 4,7 LAT 207792
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 6 dal. – 6. vieta
Laser R Jūrmalas Sezonas slēgšana, 4 dal. – 4. vieta
Laser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 3. meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 7 dal. – 4. vieta
LČ jauniešiem, Liepāja, 16. dal. – 15. vieta un 9. meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 8. vieta
Engures Kauss 18. dal – 10. vieta un  5. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva 14. dal. – 8. vieta un 5. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 15. dal – 13. vieta un  7. vieta meitenēm
Salacgrīvas Kauss, 23 dal. – 23. vieta, 12. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 6. dal – 6. vieta
Artūrs, burā no 2018. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 37. vietā kopvērtējumā(U16) un 15. U12
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 18. vieta un 11. vieta U 12
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 22. vieta un 12. vieta U 12
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 16. vieta un 10. vieta U 12
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 22. vieta un 11. vieta U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 16. vieta, 10. vieta U 12
Engures Kauss 21. dal – 20. vieta un  8. vieta U 12
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 30. vieta un 12. vieta U 12
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, jaunākā grupa, 7. dal – 2. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 11. vieta, 6. U 12
2019. LK Q reitingā(62 burātāji) 60. vieta 24. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala  13. dal –  13. vieta 8. U12
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala 42. dal. – 43. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  16. dal. – 14. un 6.U10
Rudens Kauss, kopv. Jūrmala 10. dal. –  2. vieta(iesācēju ieskaite)
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10. dal. – 3. vieta(iesācēju ieskaite)
2018
2stundu kopv. Jūrmala  11. dal.   7. vieta U10
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12. dal. 12. un  5. vieta U10
Elza, burā no 2017. gada
Optimist LAT 51
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 24. vietā kopvērtējumā(U16) un 3. U12 meitenēm
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 11. vieta un 3. U 12 meit.
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 38. vieta un 4. vieta U 12 meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 17. vieta un 2. vieta meitenēm U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 6. vieta, 1. vieta meitenēm
Engures Kauss 21. dal – 17. vieta un  2. vieta U 12 meitenēm
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 24. vieta un 3. vieta U12 meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. -10. vieta, 6. U12
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  50. vieta 220. meitenēm, 18. U12
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 42. dal. –  37. vieta un 15. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 9. dal. –   9. un 6. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal. –  15. un 10. U12
Rudens Kauss, kopv. Jūrmala, 10. dal. –   1. vieta (iesācēju ieskaite)
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10. dal. –  2. vieta (iesācēju ieskaite)
Rudens vēji, Kauņa, 59. dal. –   52. un 28. U12
Lauma, burā no 2018. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 28. vietā kopvērtējumā(U16) un 4. U12 meitenēm
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 10. vieta un 2. vieta U 12 meit.
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 8. vieta un 3. vieta U 12
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 11. vieta un 2. vieta U 12 meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 32. vieta un 3. vieta U 12 meitenēm
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 8. vieta, 3. vieta meitenēm
Engures Kauss 21. dal – 12. vieta un  1. vieta U 12 meitenēm
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 27. vieta un 4. vieta U12 meitenēm
Ķīšezera Kauss 33. dal – 30. vieta un 4. vieta U12 meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, jaunākā grupa, 7. dal – 1. vieta
  2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  45. vieta 19. meitenēm, 15. U12, 7. U10
Pavasara Kauss, Jūrmala, 13. dal –   11. un 6. U 12
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsal, 43. dal –    35. un 14. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal –    11. un 8. U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal – 13. un 8. U 12
Rudens Kauss, kopv. 10. dal. –  4. vieta (iesācēju grupa).
Sezonas slēgšana, 6. dal –  1. vieta (iesācēju grupa).
Rudens vēji, Kauņa, 59. dal. – 57. un 32. U12 meit.
2018
2stundu kopv. Jūrmala  11. dal. –  9. vieta C grupāRojas Lielā Balva 35. dal. – 24. vieta un 3. vieta U12 meitenēm
Otto, burā no 2018. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 33. vietā kopvērtējumā(U16) un 13. U12 un 1. U10
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 12. vieta un 1. vieta U 10
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 17. vieta un 4. vieta U 10
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 37. vieta un 12. vieta U 12
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 13. vieta un 1. vieta U 10
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 11. vieta, 1. vieta U 10
Engures Kauss 21. dal – 20. vieta un  2. vieta U 10
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 32. vieta un 1. vieta U10
Ķīšezera Kauss 33. dal – 31. vieta un 1. vieta U10
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 11. vieta, 7. U12g
Sacensību rezultāti 2019
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 10 dal. – 7. vieta(iesācēju ieskaite)
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 11 dal. – 4. vieta(iesācēju ieskaite)
Rudens Kauss kopv. Jūrmala, 10 dal. – 9. vieta(iesācēju ieskaite)
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 5. vieta iesācējiem,
Gabija, burā no 2019. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 16. vieta un 4. vieta U 10
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 21. vieta un 6. vieta U 10
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 18. vieta un 4. vieta U 12 meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 24. vieta un 3. vieta meitenēm U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 17. vieta, 5. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss iesācēju distance 12. dal – 4. vieta
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, jaunākā grupa, 7. dal – 6. vieta
Sacensību rezultāti 2019
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 10 dal. – 5. vieta(iesācēju ieskaite)
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 11 dal. – 6. vieta(iesācēju ieskaite)
Rudens Kauss iesācējiem, Jūrmala, 10 dal. – 7. vieta(iesācēju ieskaite)
Kristofers, burā no 2018 gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 42. vietā kopvērtējumā(U16) un 17. U12
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 20. vieta un 13. vieta U 12
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 22. vieta un 14. vieta U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 5. vieta, 3. vieta U12
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 34. vieta un 16. vieta U12
Ķīšezera Kauss 33. dal – 28. vieta un 11 . vieta U12
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, jaunākā grupa, 7. dal – 5. vieta
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  41. vieta 12. U12, 6. U10
Pavasara Kauss, Jūrmala, 13. dal –  12. un 7. U12
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 43. dal –    30. vieta
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal –    5. un 2. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal –    12. un 7. U12
2018
2stundu kopv. Jūrmala  11. dal.   6. vieta C grupā
Matīss, burā no 2019. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 14. vieta
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 21. vieta
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 30. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 18. vieta
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, jaunākā grupa, 7. dal – 4. vieta
Sacensību rezultāti 2019
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 10 dal. – 6. vieta(iesācēju ieskaite)
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 11 dal. – 7. vieta(iesācēju ieskaite)
Rudens Kauss iesācējiem, Jūrmala, 10 dal. – 8. vieta(iesācēju ieskaite)
Jēkabs, burā no 2019. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 13. vieta un 2. vieta U 10
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 14. vieta un 2. vieta U 10
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 20. vieta un 4. vieta U 10
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 20. vieta
Sacensību rezultāti 2019
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 10 dal. – 8. vieta(iesācēju ieskaite)
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 11 dal. – 8. vieta(iesācēju ieskaite)
Rudens Kauss iesācējiem, Jūrmala, 10 dal. – 6. vieta(iesācēju ieskaite)
Andrejs, burā no 2019. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 17. vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 18. vieta
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 17. vieta
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 19. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 15. vieta
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, jaunākā grupa, 7. dal – 7. vieta
Sacensību rezultāti 2019
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 10 dal. – 2. vieta(iesācēju ieskaite)
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 11 dal. – 2. vieta(iesācēju ieskaite)
Rudens Kauss iesācējiem, Jūrmala, 10 dal. – 3. vieta(iesācēju ieskaite)
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 4. vieta iesācējiem,
Ralfs, burā no 2019. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 15. vieta un 3. vieta U 10
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 12. vieta un 1. vieta U 10
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 15. vieta un 2. vieta U 10
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 21. vieta un 4. vieta U 10
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 13. vieta, 2. vieta U10
Ķīšezera Kauss iesācēju distance 12. dal – 1. vieta
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, jaunākā grupa, 7. dal – 3. vieta
Sacensību rezultāti  2019
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 10 dal. – 4. vieta(iesācēju ieskaite)
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 11 dal. – 5. vieta(iesācēju ieskaite)
Rudens Kauss kopv. Jūrmala, 10 dal. – 5. vieta(iesācēju ieskaite)
Toms, burā no 2019. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 19. vieta un 5. vieta U 10
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 16. vieta un 3. vieta U 10
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 11. vieta un 1. vieta U 10
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 20. vieta un 3. vieta U 10
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 14. vieta, 3. vieta U10
Maksims, burā no 2019. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 21. vieta un 14. vieta U 12
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 25. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 19. vieta
Sacensību rezultāti  2019
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 10 dal. – 1. vieta(iesācēju ieskaite)
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 11 dal. – 1. vieta(iesācēju ieskaite
Marta, burā no 2020. gada
Optimist
Nikola, burā no 2020. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 19. vieta un 5. vieta U 10
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 19. vieta un 4. vieta U 12 meitenēm
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 20. vieta, 12. vieta U12
Miša, burā no 2020. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 23. vieta un 15. vieta U 12
Kārlis, burā no 2020. gada
Optimist
Agate, burā no 2020. gada
Optimist
Eduards, burā no 2020. gada
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 20. vieta
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 26. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 19. vieta
Dārts, burā no 2020. gada
Optimist
Marks, burā no 2020. gada
Optimist
Darja, burā no 2020. gada
Optimist
Matilde, burā no 2020. gada
Optimist
Ņikita, burā no 2020. gada augusta
Optimist
Sacensību rezultāti 2020
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 13. vieta