Alise Ance Rupenheite

Sāka burāt
2016
Klase
Optimist
Buras numurs
LAT 58, LAT 39


 2021

LOKA reitingā(64 burātāji) 17. vieta kopvērtējumā un 8. vieta meitenēm

2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 8. vieta, 3. vieta meitenēm

Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 6 dal. (Laser) – 6. vieta, 3. vieta meitenēm

Rudens vēji, Kauņa, 38 dal. – 30. vieta un 14. vieta meitenēm

Parnu Sugisregatt, Pērnava, 96 dal. – 59. vieta, 24. vieta meitenēm

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 12. vieta, 6. vieta meitenēm

Usmas Kauss, Usma, 25 dal. – 15. vieta, 6. vieta meitenēm

EČ komandu sacensībās, Itālija, 15 komandas – 15. vieta

Rīgas Kauss, Rīga, 33 dal. – 11. vieta, 3. vieta meitenēm 

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 47 dal. – 27. vieta, 10. vieta meitenēm

45. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 78. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga 42. dal. – 25. vieta un 9. vieta meitenēm
Garda Centenary regate, Itālija, 142. dal. -142. vieta (71. sudraba flotē, 71. dal)
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 18. dal. – 6. vieta

2020

2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 16. vietā kopvērtējumā(U16) un 6. meitenēm
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 6. vieta un 2. meitenēm
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 11. vieta un 5. meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 8. vieta un 4. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 26. vieta un 8. meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 11. vieta un 4. meitenēm
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 7. vieta, 2. meitenēm
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 71. vieta un 29. meitenēm
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 13. vieta un 4. meitenēm
Ķīšezera Kauss 33. dal – 19. vieta un  6. meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 7. vieta un 3. meitenēm
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 36. vieta, 13. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 8. vieta, 4. U 12

2019

2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  25. vieta 9. meitenēm, 5. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala, 13. dal. –  9.un 4. U12
Maija regate, Jūrmala 11. dal. – 6. vieta 2. U12
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9. dal. – 6. vieta 2. U12
Usmas Kauss, Usma, 29. dal. –  15. un 8.meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga 26. dal. – 23. un 8. U12
Rojas Lielā balva, Roja, 24. dal. – 16. un 4. U12
Engures kauss, 34. dal. – 20. un 6. meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala 42. dal. – 25. un 9. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal. – 6. un 4. meit(sporta grupa).
Latvijas Čempionāts, Liepāja 30. un 12. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala 16. dal. –  9.un 4. U12
Rudens Kauss, Jūrmala 10. dal. –  9.un 4. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala 10. dal. – 10.un 5. U12
Rudens vēji, Kauņa 59. dal. – 38. meitenēm 17. U12

2018

LK Q reitingā(44 burātāji)  34. vieta un 14. meitenēm, 13. U12
Aprīļa regate, Jūrmala  12. dal.  6. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala  15. dal.  6. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal. 11. vieta
Maija regate, Jūrmala 12. dal.     10 vieta
Baltās Kāpas Kauss Jūrmala  15. dal. 5. vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  14. un 8. vieta meitenēm
R LB, Roja  37. dal.   23. un  11. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   12. vieta un 3  vieta  C grupā
Normatīvu regate, Engure   26. dal. 24. un 12. vieta meit.
Latvijas CH, Engure 49. dal. 36. un 14. vieta meitenēm
2stundu kopv. Jūrmala  15. dal.   10. un 5  vieta  Bgrupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12. dal.  9. vieta
Rudens vēji, Kauņa U12  65. dal 43. un 11. meitenēm

2017

LK Q reitingā(42 burātāji)  37. vieta, 14. meitenēm un 19 U12
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 12. dal.  –  8. vieta
Usmas Kauss, Usma 35. dal. – 34. un 14. vieta meitenēm, 19.U 12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 29. un 10. vieta meitenēm, 17.U 12
Engures kauss, Engure 21. dal. –  19. un  9. vieta meitenēm, 18. U 12
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37. dal. – 32. un 13. vieta meitenēm, 20. U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal.  – 7. vieta

2016

Sezonas slēgšana, Jūrmala, U 12 7. dal. – 7. kopv.