Alise Riekstiņa

Sāka burāt
2017
Klase
Laser
Buras numurs
LAT 218978

 2021/ILCA 4, ILCA 6

Campionato di Distreto – Trofeo Paola, Itālija, 167 dal. – 56. vieta  un 19. meitenēm 

2stundu regates kopvērtējumā 1. vieta ILCA 6 jahtu klasē

Rudens vēji, Kauņa, 24 dal. – 2. vieta un 2. vieta meitenēm

Rīgas CH ILCA, Ķīšezers, 9 dal. – 4. vieta meitenēm

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 9 dal. – 2. vieta, 1. vieta meitenēm

Parnu Sugisregatt, Pērnava, 46 dal. – 8. vieta un 4. vieta meitenēm

LLKA čempionāts, Engure, 12 dal. – 9. vieta un 6. vieta meitenēm

Salacgrīvas Čempionāts, Salacgrīva, 9 dal. – 4. vieta, 3. vieta meitenēm

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 10 dal. – 10. vieta, 6. vieta meitenēm
Engures Kauss, Engure 9 dal. – 9. vieta un 5. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga 10 dal. – 6. vieta un 3. vieta meitenēm


Laser 4,7 LAT 189271
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 6 dal. – 1. vieta
Jurmalas Sezonas slēgšana, 4 dal. – 1. vieta
Laser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 2. vieta meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. – 3. vieta
Latvijas Laser Klases asociācijas Čempionāts, Engure, 10 dal. – 3. vieta un 2. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 16 dal. – 5. vieta un 2. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 1. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 5 dal. – 1. vieta
Engures Kauss 18 dal. – 8. vieta un  3. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva 14 dal. – 5. vieta un 3. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 15 dal. – 4. vieta un  1. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 5. dal. – 2. vieta
Salacgrīvas Kauss, 23 dal. – 11. vieta, 6. meitenēm
Pavasara Kauss, 6 dal. – 5. vieta
2019
2019. Laser 4,7  LK (21 burātāji)  kopv. 5. vieta, 3. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  1. vieta
Maija regate, Jūrmala, 4 dal. –  1. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 4 dal. –  1. vieta
Usmas Kauss, Usma, 10 dal. –   4. un 2. vieta meitenēm
Laser CH, Engure, 9 dal. –   4 dal. –    2 vieta
LJO, Engure, 19 dal. – 11. vieta un 5. meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 10 dal. –  5. un 3. vieta meitenēm
Engures kauss, 13 dal. – 5. un 3. vieta meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 4 dal. –   2. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 13 dal. –   5. un 3. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 5 dal. –  1 vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  2. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 4 dal. –  1 vieta
Rudens vēji, Kauņa, 42 dal. –  26. un 9. meitenēm
2018. Optimist
LK Q reitingā(44 burātāji)  11. vieta, 4. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala  15. dal.  –  8. vieta 
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal.  2. vieta
Maija regate, Jūrmala 12. dal.     3 vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  7. un 2. vieta meitenēm
Kuivižu Kauss, Kuiviži  48. dal.    35 un 12 vieta meitenēm
Spinaker regate, Tallina 103. dal.    3 sudraba grupā
Baltās Kāpas Kauss 14. dal.  1. vieta
Engures kauss, Engure 42. dal.   15. un  7 vieta meitenēm
R LB, Roja  37. dal.   10. un  3. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga  32. dal.   10. un 3. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  28. dal.   12 vieta, 4. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   5 vieta,
Normatīvu regate, Engure   26. dal.    5. vieta
Latvijas Čempionāts, Engure  49. dal.   13. un 4. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  15. dal.   1 vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  4. dal.  1. vieta Laser 4,7
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva 37. dal 16. un 7. meitenēm
Rudens vēji, Kauņa 36. dal 31. un 7. meitenēm(Laser 4,7)
2017. Optimist
LK Q reitingā(42 burātāji)  34. vieta, 12. meitenēm
Engures kauss, Engure 21. dal. –  16. un  8. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37. dal. – 18. un 6. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  29. dal.  – 18. vieta, 6. vieta meitenēm
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal – 48. un 17. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal. – 5. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  8. vietaLaser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 1. vieta meitenēm