Ansis Čodars

Sāka burāt
2018
Klase
Optimist
Buras numurs
LAT 100; LAT 141

Sacensību rezultāti 2021

 LOKA reitingā(64 burātāji) 4. vieta kopvērtējumā(U16) un 1. U12

9° HALLOWEEN CUP, Itālija, 433 dal. – 76. vieta sudraba grupā un 186. kopvērtējumā

2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 2. vieta, 2. vieta U12

Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 1. vieta, 1. vieta U12

Salacgrīvas ostas Kauss, 17 dal. – 2. vieta, 1. vieta U12

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 4. vieta, 1. vieta U12

Usmas Kauss, Usma, 25 dal. – 3. vieta, 1. vieta U12,

Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 25 dal. – 3. vieta, 1. vieta U12,

Igaunijas Čempionāts, Tallina, 84 dal. – 18. vieta, 1. vieta U12

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 47 dal. – 6. vieta, 1. vieta U 12

45. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 41. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga 42. dal. – 4. vieta un 1. vieta U12
Garda Centenary regate, Itālija, 142. dal. -133. vieta (62. sudraba flotē, 71. dal)
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 18. dal. – 1. vieta


Sacensību rezultāti 2020


LK Q reitingā(67 burātāji) 17. vietā kopvērtējumā(U16) un 3. vietā U12
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 4. vieta un 2. vieta U 12
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 4. vieta un 2. vieta U 12
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 6. vieta un 3. vieta U 12
LČ jauniešiem, Liepāja, 40 dal. – 16. vieta un 3. vieta U 12
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 4. vieta un 2. vieta U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 2. vieta, 1. vieta U12
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 55. vieta
Ķīšezera Kauss 33 dal – 14. vieta un  3. vieta U12
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11 dal. – 5. vieta un 2. vieta U12
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11 dal – 6. vieta, 2. U 12
2019
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  14. vieta 4. U12, 1. U10
Pavasara Kauss, Jūrmala 13. dal –   6. vieta 1. B un 1.C
Maija regate, Jūrmala 11. dal. –  7. vieta 2.U12 un 1.U10
Lietuvas Kauss, Nida 29. dal. – 11. vieta U12
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9. dal. –  4. vieta un 1. U10
Usmas Kauss, Usma 29. dal. –  5. vieta, 2. U12 un 1. U10
Kuivižu Kauss, Salacgrīva 36. dal. – 24. vieta 7. U12
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69. dal. – 51. vieta bronzas flote
Ķīšezera Kauss, Rīga 26. dal. – 8. vieta 3. U12 un 1.U10
Engures kauss, 33. dal. – 13. vieta 3. U12
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 42. dal. –  3. vieta 2. B un 1.U10
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38. dal. – 25. un 3. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal. –  6. vieta 2. B un 1.U10
Rudens Kauss, Jūrmala, 10. dal. – 3. vieta 2. B un 1.U10
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10. dal. – 2. vieta 1.U12 un 1.U10
Rudens vēji, Kauņa, 64. dal. – 13. vieta U12
2018
Aprīļa regate, Jūrmala  12. dal.  9. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala  14. dal.  12. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal. 13. vieta
Maija regate, Jūrmala 12. dal.  6. vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  16.un 1. vieta C grupā
Engures kauss, Engure 42. dal.   38. un  1. vieta C grupā
R LB, Roja  37. dal.   27. un  2. vieta C grupā
Ķīšezera Kauss, Rīga  8. dal. 4. vieta C grupā
Rīgas Kauss, Rīga  9. dal.   2. vieta C grupā
R SBCK, Rīga 15. dal.   14. vieta un 4. vieta C grupā
Normatīvu regate, Engure 26. dal. 23. un  11. vieta B grupā un 2. vieta B grupā
Latvijas Čempionāts, Engure 49. dal. 34. un  9. vieta B
2stundu kopv. Jūrmala  11. dal.   2. C grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12. dal.  8. un  2. vieta C grupā
Rudens vēji, Kauņa, U12, 65 dal. 58. vieta