Elīna Brence

Sāka burāt
2015
Klase
Laser
Buras numurs
LAT 215201

Sacensību rezultāti 2021
ILCA 4, ILCA 6

2stundu regates kopvērtējumā 2. vieta ILCA 6 jahtu klasē

Rīgas CH ILCA, Ķīšezers, 9 dal. – 5. vieta meitenēm

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 9 dal. – 6. vieta, 5. vieta meitenēm

LLKA čempionāts, Engure, 12 dal. – 10. vieta un 6. vieta meitenēm

Salacgrīvas Čempionāts, Salacgrīva, 9 dal. – 7. vieta, 5. vieta meitenēm

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 18 dal. – 8. vieta, 5. vieta meitenēm

Engures Kauss, Engure 17. dal. – 12. vieta un 5. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga 10. dal. – 7. vieta un 4. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 6. dal. – 5. vieta


Laser 4,7 LAT 175689
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 6 dal. – 4. vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 8 dal. – 5. vieta
Laser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 8. vieta meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 7 dal. – 7. vieta
Latvijas Laser Klases asociācijas Čempionāts, Engure, 10 dal. – 5. vieta un 4. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 16. dal. – 11. vieta un 6. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 4. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 5 dal. – 5. vieta
Engures Kauss 18. dal – 14. vieta un  9. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva 14. dal. – 10. vieta un 7. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 15. dal – 10. vieta un  3. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 5. dal. – 5. vieta
Salacgrīvas Kauss, 23 dal. – 16. vieta, 8. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 6. dal – 4. vieta
2019
2019. LK (21 burātāji)  kopv. 12. vieta, 6. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  2. vieta
Maija regate, Jūrmala, 4 dal. –  4. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 4 dal. –  4. vieta
Usmas Kauss, Usma, 10 dal. –  10. un 6. vieta meitenēm
Laser CH, Engure, 9 dal. –     8. vieta
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 14 dal. –   12. un 5. vieta meitenēm
LJO Engure, 33 dal. – 25.vieta un 11. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 10 dal. –    9. un 5. vieta meitenēm
Rojas Lielā balva, Roja, 14 dal. –   11. un 6. vieta meitenēm
Engures kauss, 13 dal.  8. un 5. vieta meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 10 dal. –    8. vieta un 6. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 5 dal. –     3. vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  4. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 4 dal. –  4. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 42 dal. – 30. un 12. meitenēm
2018
Sezonas atklāšana, Jūrmala    14. dal.    8. vieta
Maija regate , Jūrmala  12. dal.    7. vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  15. un 9. vieta meitenēm
Baltās Kāpas Kauss 15. dal.  11. vieta
R LB, Roja  37. dal.   31. un 15. vieta meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  15. dal. 11. un 6. Bgrupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala  4. dal.  3. vieta, Laser 4,7
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 36. un 17. vieta meitenēm
Rudens vēji(Lietuva), Rudens vēji, Kauņa, U12, 65 dal. 45. un 13. vieta meitenēm
2017
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 12. dal.  –  7. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal.  – 12. vieta
Usmas Kauss, Usma 35. dal. – 33. un 18. vieta meitenēm, 13. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  9. vieta
2016
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  14. dal.  – 12. vieta