Elizabete Lībķena

Sāka burāt
2017
Klase
Optimist
Buras numurs
LAT 38


Sacensību rezultāti 

LOKA reitingā(64 burātāji) 9. vieta kopvērtējumā(U16) un 2. U12 un 1. U12 meitenēm

9° HALLOWEEN CUP, Itālija, 433 dal. – 29. vieta bronzas grupā un 246. kopvērtējumā

2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 2. vieta, 2. vieta U12

Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 3. vieta, 1. vieta meitenēm

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 8. vieta, 2. vieta U12

Usmas Kauss, Usma, 25 dal. – 4. vieta, 2. vieta U12,

Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 25 dal. – 6. vieta, 2. vieta U12,

Igaunijas Čempionāts, Tallina, 84 dal. – 54. vieta, 9. vieta U12

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 47 dal. – 19. vieta, 2. vieta U 12 meitenēm

45. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 85. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga 42. dal. – 15. vieta un 3. vieta U12, 1. vieta U12 meitenēm
Garda Centenary regate, Itālija, 142. dal. -139. vieta (68. sudraba flotē, 71. dal)
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 18. dal. – 2. vieta
Optimist LAT 52
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 18. vietā kopvērtējumā(U16) un 1. U12 meitenēm
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 9. vieta un 1. vieta U 12 meit.
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 9. vieta un 4. vieta U 12
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 12. vieta un 3. vieta U 12 meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 30. vieta un 2. vieta U 12 meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 10. vieta un 3. vieta meitenēm, 3. vieta U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 10. vieta, 4. vieta meitenēm
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 73. vieta un 31. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 16. vieta un 1. vieta U 12 meitenēm
Ķīšezera Kauss 33. dal – 22. vieta un 1. vieta U12 meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 4. vieta, 4. U12
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 38. vieta, 15. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 7. vieta, 3. U 12
2019
2019. LK Q reitingā(60 burātāji)  31. vieta un 12. meitenēm, 8. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala,11. dal. – 7. vieta    
Maija regate, Jūrmala, 9. dal. – 9. vieta                                                   
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 8. dal. – 8. vieta    
Usmas Kauss, Usma, 28. dal. – 25 vieta, 13. meitenēm un 6. U12
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 35. dal – 30. un  13. vieta meitenēm, 11. U12 
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26. dal – 24. un 3. meitenēm, 11. U12 
Rojas Lielā balva, Roja, 28. dal. – 23., 9. meitenēm un 10. U12 
Engures kauss, Engure,34. dal. – 26. un 8. meitenēm, 8. U12
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 42. dal – 32. un 10. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal – 8. vieta(sporta grupa)    
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38. dal. – 32. un  8. vieta meitenēm, 7. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal – 8. vieta(sporta grupa) 
Rudens Kauss, Jūrmala, 10. dal – 8. vieta(sporta grupa) 
Sezonas slēgšanas regate, Jūrmala, 10. dal – 8. vieta 
Rudens vēji, Kauņa, 59. dal.meit.  – 43. vieta   
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  44. vieta un 17. meitenēm, 15. U12
R SBCK, Rīga 15. dal.   2. vieta C grupā
Normatīvu regate, Engure 26. dal. 25. vieta un 14. meitenēm
Latvijas Čempionāts, Engure  49. dal.  48. un 7. vieta U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  11. dal.  4. vieta C grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala  12. dal.  11. vieta un 4. vieta C grupā
2017
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal.  – 19. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  5. dal.-  4. vieta(iesācēju grupa)Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 8. vieta un 4. vieta meitenēm