Elza Ciema

Sāka burāt
2016
Klase
Optimist
Buras numurs
LAT 69

Sacensību rezultāti 2021

LOKA reitingā(64 burātāji) 5. vieta kopvērtējumā un 1. vieta meitenēm

2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 12. vieta, 5. vieta meitenēm

Rudens vēji, Kauņa, 38 dal. – 17. vieta un 5. vieta meitenēm

Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 7. vieta, 3. vieta meitenēm

Parnu Sugisregatt, Pērnava, 96 dal. – 34. vieta 

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 9. vieta, 4. vieta meitenēm

Usmas Kauss, Usma, 25 dal. – 8. vieta, 2. vieta meitenēm

EČ komandu sacensībās, Itālija, 15 komandas – 15. vieta

Rīgas Kauss, Rīga, 33 dal. – 6. vieta, 1. vieta meitenēm 

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 47 dal. – 13. vieta, 3. vieta meitenēm

45. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 48. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga 42 dal. – 11. vieta un 1. vieta meitenēm
Garda Centenary regate, Itālija, 142 dal. -140. vieta (69. sudraba flotē, 71. dal)
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 18 dal. – 5. vieta

Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 12. vietā kopvērtējumā(U16) un 3. meitenēm
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 7 vieta un 2. meitenēm
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 7. vieta un 2. meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 9. vieta un 5. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 40 dal. – 18. vieta un 5. meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 8. vieta un 2. meitenēm
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 60. vieta un 26. meitenēm
Rojas Lielā Balva 35 dal. – 8. vieta un 1. meitenēm
Ķīšezera Kauss 33 dal – 18. vieta un  5. meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11 dal. – 4. vieta, 1. meitenēm
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 28. vieta, 10. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11 dal – 3. vieta
2019
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  21. vieta 7. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala  13 –  4. vieta
Lietuvas Kauss, Nida, 77 dal. –  62. un 17. meitenēm
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9 dal. –  3. vieta
Usmas Kauss, Usma, 29 dal.  3. un 3. meitenēm
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 36 dal. –  22. un 7.meitenēm
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69 dal. – 60. vieta sudraba flote
LJO, Engure, 34 dal. – 11. un 6.meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala 42 dal. – 19. vieta un 6. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11 dal. – 2. un 1. meitenēm
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38 dal. – 18. un 7. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16 dal. –   5. un 2. meitenēm
Rudens Kauss, Jūrmala, 10 dal. –   6. vieta un 2. meitenēm
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10 dal. –   6. un 2. meitenēm
Rudens vēji, Kauņa, 59 dal. –    26. meitenēm
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  36. vieta un 15. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala      15 dal.    13. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala    14 dal.    12. vieta
Maija regate , Jūrmala  12 dal.    8. vieta
Usmas Kauss, Usma 33 dal.  17. un 10 vieta meitenēm
Baltās Kāpas Kauss 15 dal.  12. vieta
Engures kauss, Engure 42 dal.   37. un  17. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga  32 dal.   31. un 11. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15 dal.   3 vieta,
Normatīvu regate, Engure 26 dal. 18. vieta un 8. meitenēm
Latvijas Čempionāts, Engure  49 dal.  37. un 15. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  15 dal. 9. un 4. B grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala  12 dal.  6. vieta
Rudens vēji, Lietuva, U12, 65 dal. 17. un 4. vieta meitenēm
2017
Rīgas Kauss, Rīga  29 dal.  – 28. vieta, 11. vieta meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  16 dal.  – 8. vieta
 2016
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  14 dal.  – 10. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, U 12, 7 dal. – 4. kopv.