Gabriels Civjans

Sāka burāt
2016
Klase
Optimist
Buras numurs
LAT 145

Sacensību rezultāti 2021

LOKA reitingā(64 burātāji) 5. vieta kopvērtējumā

Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 6 dal. (Laser)  – 4. vieta

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 7. vieta

EČ komandu sacensībās, Itālija, 15 komandas – 15. vieta

Rīgas Kauss, Rīga, 33 dal. – 3. vieta

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 47 dal. – 16. vieta

45. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 45. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga 42 dal. – 13. vieta
Garda Centenary regate, Itālija, 142 dal. -134. vieta (63. sudraba flotē, 71.dal)
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 18 dal. – 4. vieta


Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 7. vietā kopvērtējumā(U16)
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 5. vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 5. vieta
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 5. vieta
LČ jauniešiem, Liepāja, 40.dal. – 11. vieta
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 5. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 1. vieta
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 59. vieta
Rojas Lielā Balva 35 dal. – 10. vieta
Ķīšezera Kauss 33 dal – 12. vieta
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11 dal. – 3. vieta
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 31. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11 dal – 5. vieta
2019
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  20. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala  11 dal. – 1. vieta    
Lietuvas Kauss, Nida 77 dal. – 64. vieta
Kuivižu Kauss, Salacgrīva 36 dal. – 23. vieta
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69 dal. –  29. vieta bronzas flote
LJO, Engure 33 dal. – 17. un 10. zēniem
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26 dal. – 15. vieta
Engures kauss, 34 dal. – 12. vieta
Rīgas Kauss 2019, 42 dal. – Ķīpsala 21. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja 38 dal. –  22. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala 16 dal. –  4. vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 10 dal. –  4. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala 10 dal. –  5. vieta
Rudens vēji, Kauņa 57 dal. –  57. vieta
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  17. vieta un 6. U12
Aprīļa regate, Jūrmala  12 dal.  4. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala  15 dal.  7. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14 dal. 5. vieta
Maija regate, Jūrmala 12 dal.  4 vieta
Usmas Kauss, Usma 33 dal.  5.un 3. vieta B grupā
Kuivižu Kauss, Kuiviži  48 dal.   40 un 4 vieta B grupā
Baltās Kāpas Kauss 15 dal.  4. vieta
Spinaker regate, Tallina 103 dal.    51 sudraba grupā
Engures kauss, Engure 42 dal.   22. un  5 vieta B grupā
R LB, Roja  37 dal.   17. un  6. vieta B grupā
Ķīšezera Kauss, Rīga  32 dal.   19. un 4. vieta B grupā
Rīgas Kauss, Rīga  28 dal.   15 un  4. vieta B grupā
R SBCK, Rīga 15 dal.   8. vieta
Normatīvu regate, Engure 26 dal. 14. un  6 vieta B grupā
Latvijas Čempionāts, Engure 49 dal. 22. un  7. vieta B
2stundu kopv. Jūrmala  15 dal.   5. un 2. vieta B grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12 dal.  5. un  3. vieta B grupā
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 28
Rudens vēji, Kauņa, U12, 65 dal. 23.
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  33. vieta un 16 U12
Garda Meeting, Itālija, sudraba grupa 136 dal. – 130 U11
Maija regate, Jūrmala 4 dal. – 3. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 8 dal. – 3. vieta
Usmas Kauss, Usma 35 dal. – 21. un 10. U 12
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 60 dal. – 59. un 20. U 12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 28. un 16. U 12
Engures kauss, Engure 21. dal. –  17. un  16. U 12
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37 dal. – 34 un 32. U 12
Rīgas Kauss, Rīga  29 dal.  – 25. vieta,
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64 dal – 45. un 11. U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19 dal.  – 4. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9 dal.-  7. vieta
2016
LK Q reitingā(62 burātāji)  61. vieta
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 34. un 19. U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  14 dal.  – 3. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 59 dal.  U12, 51. vieta