Gustavs Plato

Sāka burāt
2018
Klase
Optimist
Buras numurs
LAT 100

Sacensību rezultāti 2021

LOKA reitingā(64 burātāji) 11. vieta kopvērtējumā(U16) un 3. vieta U12

2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 5. vieta, 4. vieta U12

Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 2. vieta, 2. vieta U12

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 11. vieta, 4. vieta U12

Usmas Kauss, Usma, 25 dal. – 7. vieta, 4. vieta U12

Rīgas Kauss, Rīga, 33 dal. – 1. vieta, 1. vieta U12,

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 47 dal. – 29. vieta, 11. vieta U 12

45. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 99. vieta
Ķīšezera Kauss,
Rīga 42 dal. – 18. vieta un 5. vieta U12
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana,
18. dal. – 3. vieta

Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 21. vietā kopvērtējumā(U16) un 6. U12
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 8. vieta un 3. vieta U 12
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 10. vieta un 5. vieta U 12
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 13. vieta un 7. vieta U 12
LČ jauniešiem, Liepāja, 40 dal. – 28. vieta un 7. vieta U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 9. vieta, 5. vieta U 12
Engures Kauss 21 dal – 8. vieta un  2. vieta U 12
Rojas Lielā Balva 35 dal. – 22. vieta un 5. vieta U 12
Ķīšezera Kauss 33 dal – 24. vieta un  9. vieta U12
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11 dal. – 9. vieta, 5. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11 dal – 10. vieta, 5. U 12
2019
 LK Q reitingā(62 burātāji)  34. kopvērtējumā(U16), 20. vieta U12
Lietuvas Kauss, Nida, 29 dal. – 25. vieta U12
Usmas Kauss, Usma, 29 dal. –  27. un 7. U12
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 36 dal. –  22. un 6. U12
Ķīšezera kauss, Rīga, 26 dal. –  22. un 6. U12
Engures kauss, Engure, 33 dal. –  30. un 11. U12
Rīgas Kauss 2019, 42 dal. –   Ķīpsala, 28. vieta
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11 dal. –  7. un 4. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala 16 dal. –  10. un 5. U12
Rudens Kauss, Jūrmala, 10 dal. –  10. un 5. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10 dal. –  9. un 4. U12
Rudens vēji, Kauņa, 64 dal. – 29. vieta U12
 2018
Rīgas Kauss, Rīga  9 dal.   2. vieta C grupā
2stundu kopv. Jūrmala  11 dal.   3. C grupā