Jēkabs Čodars

Sāka burāt
2016
Klase
Laser
Buras numurs
LAT 141, LAT 208863

Sacensību rezultāti 2021
ILCA 4 

2stundu regates kopvērtējumā 2. vieta ILCA 4 jahtu klasē

Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 6 dal. – 2. vieta

Rīgas CH ILCA, Ķīšezers, 9 dal. – 3. vieta jauniešiem

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 9 dal. – 1. vieta

LLKA čempionāts, Engure, 12 dal. – 5. vieta 

Salacgrīvas Čempionāts, Salacgrīva, 9 dal. – 6. vieta

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 18 dal. – 6. vieta

Engures Kauss, Rīga 17 dal. – 5. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga 14 dal. – 8. vieta
Pasaules čempionāts Optimist, Itālija 259 dal. -253. vieta
Garda Centenary regate, Itālija, 142 dal. -115. vieta (44. sudraba flotē, 71 dal.)
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 6 dal. – 2. vieta



Sacensību rezultāti 2020

Optimist LAT 141
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 4. vietā kopvērtējumā(U16)
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 2. vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 8 dal. – 3. vieta
Laser 4,7 Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 7 dal. – 6. vieta
LČ jauniešiem, Liepāja, 40 dal. – 9. vieta
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 2. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 3. vieta
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 37. vieta
Rojas Lielā Balva 35 dal. – 3. vieta
Ķīšezera Kauss 33 dal. – 5. vieta
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11 dal. – 2. vieta,
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 9. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11 dal. – 2. vieta
2019
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  8. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala, 13 dal. – 5. vieta    
Maija regate, Jūrmala, 11 dal. – 1. vieta    
Lietuvas Kauss, Nida, 77 dal. – 41. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9 dal. – 2. vieta    
Usmas Kauss, Usma, 29 dal. – 26. vieta
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 36 dal. – 7. vieta
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69 dal. –  69. vieta sudraba flote
LJO, Engure, 33 dal. – 6. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26 dal. – 8. vieta 
Engures kauss, 34 dal. – 6. vieta
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala 42 dal. – 9. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38 dal. –  13. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala 16 dal. –  3. vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 10 dal. –  1. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10 dal. – 1. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 57 dal. –    15. vieta
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  7. vieta un 2. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala  15 dal.  1. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14 dal. 3. un 1 vieta B grupā
Maija regate, Jūrmala 12 dal. 1.  un 1 vieta B grupā
Usmas Kauss, Usma 33 dal.  2. un 2 vieta B grupā
Kuivižu Kauss, Kuiviži  48 dal.   16 un 2 vieta B grupā
Baltās Kāpas Kauss 15 dal.  3. vieta
Spinaker regate, Tallina 103 dal.    75 zelta grupā
Engures kauss, Engure 42 dal.   9. un 2 vieta B grupā
R LB, Roja  37 dal.   5. un  2 vieta B grupā
Ķīšezera Kauss, Rīga  32 dal.   4. un 2 vieta B grupā
Rīgas Kauss, Rīga  28 dal.   10 un  2 vieta B grupā
R SBCK, Rīga 15 dal.   2. vieta
Normatīvu regate, Engure   26 dal.    7. un  3 vieta B grupā
Latvijas Čempionāts, Engure  49 dal.  11. un  2 vieta B grupā
2stundu kopv. Jūrmala  15 dal.   2. un 1 vieta B grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12 dal.  1. un  1. vieta B grupā
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 22. vieta
Rudens vēji, Kauņa, U12, 65 dal. 1. vieta
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  21. vieta un 7 U12
Maija regate, Jūrmala 4 dal.  2 vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 8 dal.  –  4. vieta
Usmas Kauss, Usma 35 dal. – 28. un 14. U 12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 16. un 6.U 12
Engures kauss, Engure 21 dal. –  9. un  9.U 12
Rīgas Kauss, Rīga  29 dal.  – 11. vieta, 3. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9 dal.-  1. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37 dal. – 17. un 6.U 12
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64 dal – 31. un 5. U 12
Igaunijas Čempionāts, Tallina, 95 dal. – 56. un 35. U13
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19 dal. – 3. vieta