Jete Mezīte

Sāka burāt
2014
Klase
Laser
Buras numurs
LAT 218984

Sacensību rezultāti 2021
ILCA 6

2stundu regates kopvērtējumā 4. vieta ILCA 6 jahtu klasē

Rudens vēji, Kauņa, 29 dal. – 14. vieta un 3. vieta meitenēm

Rīgas CH ILCA, Ķīšezers, 2 dal. – 1. vieta meitenēm

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 7 dal. – 4. vieta, 3. vieta meitenēm

Lietuvas čempionāts, 25 dal. – 4. vieta un 3. vieta meitenēm, 1. vieta U17

LLKA čempionāts, Engure, 6 dal. –4. vieta un 4. vieta meitenēm

Salacgrīvas Čempionāts, Salacgrīva, 9 dal. – 4. vieta, 3. vieta meitenēm

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 10 dal. – 6. vieta, 3. vieta meitenēm

Engures Kauss, Rīga 9. dal. – 6. vieta un 4. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga 10. dal. – 5. vieta un 2. vieta meitenēm

Sacensību rezultāti 2020

Laser 4,7 LAT 175713
2stundu regates kopvērtējums, 6 dal. – 2. vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 4 dal. – 3. vieta
Laser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 4. vieta meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. – 2. vieta
Latvijas Laser Klases asociācijas Čempionāts, Engure, 10 dal. – 4. vieta un 3. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 16. dal. – 6. vieta un 3. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 6. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 5 dal. – 4. vieta
Rojas Lielā Balva 14. dal. – 6. vieta un 2. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 15. dal – 12. vieta un  5. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 5. dal. – 1. vieta
Salacgrīvas Kauss, 23 dal. – 10. vieta, 5. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 6. dal – 1. vieta
2019
2019. LK (21 burātāji)  kopv. 6. vieta, 4. meitenēm
Usmas Kauss, Usma, 10 dal. –   6. un 3. vieta meitenēm
Laser CH, Engure, 9 dal. – 5 . un 4. vieta meitenēm
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 14 dal. – 7. un 4. vieta meitenēm
LJO, Engure, 33 dal. –  10. un 6. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, 10 dal. –  Rīga  6. un 4. vieta meitenēm
Rojas Lielā balva, Roja, 14 dal. –   10. un  5. vieta
Engures kauss, 13. dal – 6. un 5. vieta meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 10 dal. –    6. vieta un 4. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  1. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 13 dal. –  8. un 5. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 5 dal. –     2. vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  2. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 4 dal. –  2. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 42 dal. – 16. un 5. meitenēm
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  14. vieta un 7. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala  15. dal.    4. vieta 
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal.  4. vieta
Maija regate, Jūrmala 12. dal.     3 vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  8. un 3. vieta meitenēm
Spinaker regate, Tallina 103. dal.    88. zelta grupā
Baltās Kāpas Kauss 14. dal.  2. vieta
Engures kauss, Engure 42. dal.   14. un  6. vieta meitenēm
R LB, Roja  37. dal.   18. un  7. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga  32. dal.   12. un 4. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  28. dal.   13 vieta, 5. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   5 vieta,
Normatīvu regate, Engure   26. dal.    5. vieta
Latvijas Čempionāts, Engure  49. dal.   23. un 9. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  15. dal.   3 vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  4. dal.  2. vieta Laser 4,7
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva 37. dal 19. un 8. meitenēm
Rudens vēji, Kauņa 69. dal 26. un 8. meitenēm
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  12. vieta, 5. meitenēm un 3 U12
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 8. dal.  –  2. vieta
Usmas Kauss, Usma 35. dal. – 11. un 5. vieta meitenēm, 3.U 12
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 60 dal. – 33. un 12. vieta meitenēm
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 14. un 5. vieta meitenēm, 5.U 12
Engures kauss, Engure 21. dal. –  4. un  2. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37. dal. – 16. un 5. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  29. dal.  – 13 vieta, 4. vieta meitenēm
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal – 27. un 13. meitenēm, 3.U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  19. dal.  – 2. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  3. vieta
Igaunijas Čempionāts, Tallina, 95 dal. – 61. un 20. vieta meitenēm, 39. U13
2016
LK Q reitingā(62 burātāji)  21. vieta, 7. Q meitenēm
Maija regate, Jūrmala, 8. dal – 8. vieta 
Engures kauss, Engure, 38. dal. –  23. un  8. vieta meitenēm, 8. U12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 19. un 5. vieta meitenēm, 10. U12
Rīgas kauss 2016, Ķīpsala, 33. dal. –  18. un  5. vieta meitenēm, 8. U12
Jūrmalas ostas Kauss,Jūrmala, 5 dal. –  2. vieta
Latvijas Čempionāts, Kuiviži  62. dal – 39. un 13. meitenēm, 14. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  14. dal.  – 2. vieta
Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes, 24 dal. 15. un 6. vieta meitenēm, 6. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala,  5. dal. – 2. vieta
2015 
LK reitingā(63 burātāji) 46. vieta, 16. Q meitenēm un 21 U12
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  80. dal – 67. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  11. dal.  – 6. vieta
2014 
LK reitingā(55 burātāji)  48. vieta, 18. Q meitenēm un 27 U12
Latvijas Čempionāts, 53. dal – 39. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  12. dal.  – 10. vieta