Jūlijs Kaugars

Sāka burāt
2016
Klase
Optimist
Buras numurs
LAT 99

 2021

LOKA reitingā(64 burātāji) 1. vieta kopvērtējumā.

9° HALLOWEEN CUP, Itālija, 433 dal. – 33. vieta sudraba grupā un 143. kopvērtējumā

4° Autumn Meeting Trofeo Torboli, Itālija, 244 dal. – 39. vieta

Lietuvas Čempionāts, 59 dal. – 3. vieta

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 2. vieta

Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 25 dal. – 2. vieta

Igaunijas Čempionāts, Tallina, 91 dal. – 2. vieta

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 47 dal. – 1. vieta

45. Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 3. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga 42. dal. – 1. vieta
Pasaules čempionāts Optimist, Itālija 259 dal. -203. vieta(8.vieta Emerald grupā)
Garda Centenary regate, Itālija, 142. dal. -60. vieta
39th Lake Garda Meeting 2021 Itālija, 501. dal. -145. vieta(16. vieta Sudraba grupā)
Birzebbuga Sailing Club Regata, Malta, 35 dal. – 7. vieta

Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 2. vietā kopvērtējumā(U16) un 1. vietā U12
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 1. vieta un 1. vieta U 12
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 1. vieta un 1. vieta U 12
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 2. vieta un 1. vieta U 12
LČ jauniešiem, Liepāja, 40 dal. – 1. vieta un 1. vieta U 12
38 Lake Garda Meeting, Itālija, 71 dal. – 52. vieta sudraba grupā
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 1. vieta un 1. vieta U 12
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 4. vieta, 2. vieta U12
44. Spinnakeri Regatt, Igaunija, 76 dal. – 34. vieta
Rojas Lielā Balva 35 dal. – 5. vieta un 1. vieta U 12
Ķīšezera Kauss 33 dal – 7. vieta un  1. vieta U12
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 1. vieta un 1. vieta U12
Salacgrīvas Kauss, 42 dal. – 5. vieta un 1. vieta U12
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11 dal – 1. vieta, 1 vieta U12
2019
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  7. vieta, 1. U12
Pavasara Kauss, Jūrmala, 13 dal. –  8. un 3. U12
Maija regate, Jūrmala, 11 dal. – 5. un 1. U12
Lietuvas Kauss, Nida, 29 dal. – 10. U12
Usmas Kauss, Usma, 29 dal. –  4. un 1. U12
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69 dal. –  69. vieta zelta flote
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26 dal. –  7. un 1. U12
Rojas Lielā balva, Roja, 24 dal. – 5. un 1.vieta U12
Engures kauss, 33 dal. – 10. un 1. U12
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 43 dal. – 10. un 1. U12
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11 dal. –  1. un 1. U12
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38 dal. –  19. un 3. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16 dal. – 1. un 1. U12
Rudens Kauss, Jūrmala, 10 dal. –   2. un 1.vieta U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10 dal. –   3. un 2. U12
Rudens vēji, Kauņa, 64 dal. –  4. vieta U12
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  32. vieta un 12 U12
Ķīšezera Kauss, Rīga  8 dal.   2. vieta C grupā
R LB, Roja  37 dal. 2. vieta un  1. vieta C grupā
Rīgas Kauss, Rīga  9 dal.   1. vieta C grupā
R SBCK, Rīga 15 dal.   6. un 1. vieta C grupā
Normatīvu regate, Engure 26 dal. 14. un  6 vieta B grupā
Latvijas CH, Engure 49 dal. – 26. vieta,  5. vieta B un 1. C grupā
2stundu kopv. Jūrmala  11 dal.   1. vieta C grupā
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12 dal.  3. kopv.,  2. vieta B grupā , 1.vieta C grupā
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 34
Rudens vēji, Kauņa, U12, 65 dal. 32. vieta
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  40. vieta un 22 U12
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64 dal  – 56. un 15.U 12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  16 dal.  – 13. vieta
2016
Sezonas slēgšana, Jūrmala, U 12 7 dal. – 2. kopv.