Marta Līva Rupenheite

Sāka burāt
2017
Klase
Laser
Buras numurs

Laser 4,7 LAT 207792

2stundu regates kopvērtējumā 2. vieta ILCA 4 jahtu klasē

Rudens vēji, Kauņa, 24 dal. – 12. vieta un 8. vieta meitenēm

Rīgas CH ILCA, Ķīšezers, 9 dal. – 2. vieta meitenēm

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 9 dal. – 3. vieta, 2. vieta meitenēm

Lietuvas čempionāts, Nida, 17 dal. – 3. vieta un 1. vieta meitenēm

LLKA čempionāts, Engure, 12 dal. – 7. vieta un 4. vieta meitenēm

Salacgrīvas Čempionāts, Salacgrīva, 9 dal. – 5. vieta, 4. vieta meitenēm

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 18 dal. – 7. vieta, 4. vieta meitenēm

Engures Kauss, Rīga 17. dal. – 4. vieta un 2. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga 14. dal. – 6. vieta un 3. vieta meitenēm
Eiropas Kausa posms Laser, Warnemunde 61. dal. – 55. vieta un 7. vieta U 16 meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 6. dal. – 4. vieta

Laser 4,7
LAT 169070
Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 6 dal. – 3. vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 8 dal. – 6. vieta
Laser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 6. vieta meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 7 dal. – 3. vieta
Latvijas Laser Klases asociācijas Čempionāts, Engure, 10 dal. – 7. vieta un 6. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 16. dal. – 8. vieta un 4. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 7. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 5 dal. – 3. vieta
Engures Kauss 18. dal – 11. vieta un  7. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva 14. dal. – 11. vieta un 8. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 15. dal – 11. vieta un  6. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 5. dal. – 4. vieta
Salacgrīvas Kauss, 23 dal. – 19. vieta, 10. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 6. dal – 2. vieta

2019

2019. Laser 4,7  LK (21 burātāji)  kopv. 14. vieta, 8. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
Maija regate, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
Usmas Kauss, Usma, 10 dal. –  9. un 5. vieta meitenēm
LJO, Engure, 33 dal. –  24. un 10. vieta meitenēm(Q)
Ķīšezera Kauss, Rīga, 10 dal. -10. un 6. vieta meitenēm
Rojas Lielā balva, Roja, 14 dal. – 13. un 8. vieta meitenēm
Engures kauss, Engure, 13 dal. – 9. un 6. vieta meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 10 dal. –   9. vieta un 6. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  4. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 13 dal. – 11. un 7. vieta meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 5 dal. –    4. vieta
Rudens Kauss, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 4 dal. –  3. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 42 dal. – 33. un 14. meitenēm

2018 Optimist

LK Q reitingā(44 burātāji)  31. vieta un 13. meitenēm
Aprīļa regate, Jūrmala        10 dal.  8. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala      15. dal.    14. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala    14. dal.    9. vieta
Maija regate , Jūrmala  12. dal.    11. vieta
Usmas Kauss, Usma 33. dal.  32. un 15 vieta meitenēm
Baltās Kāpas Kauss 15. dal.  5. vieta
Engures kauss, Engure 42. dal.   28. un 12. vieta meitenēm
R LB, Roja  37. dal.   25, un 12. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   13 vieta
Normatīvu regate, Engure 26. dal. 20. vieta un 9. meitenēm
Latvijas Čempionāts, Engure  49. dal.   41.un 18. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  15. dal.   8. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  4. dal.  4. vieta, Laser 4,7
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 26. un 13. vieta meitenēm
Rudens vēji, Lietuva, 69 dal. 62. un 20. vieta meitenēm

2017

LK Q reitingā(42 burātāji)  39. vieta, 15. meitenēm un 21 U12
Rojas Lielā balva, Roja 34 dal. – 32. un 11. vieta meitenēm, 18. U12
Ķīšezera Kauss, Rīga, 37. dal. – 36. un 15. vieta meitenēm, 24. U12
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal – 59. un 21. meitenēm, 16. U12
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  16. dal.  – 10. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  5. vieta