Paula Riekstiņa

Sāka burāt
2017
Klase
Laser
Buras numurs
LAT 189271

Sacensību rezultāti 2021

2stundu regates kopvērtējumā 8. vieta ILCA 4 jahtu klasē

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 9 dal. – 5. vieta, 4. vieta meitenēm

LLKA čempionāts, Engure, 12 dal. – 11. vieta un 7. vieta meitenēm

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 18 dal. – 11. vieta, 7. vieta meitenēm

Engures Kauss, Rīga 17. dal. – 8. vieta un 4. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga 14. dal. – 10. vieta un 6. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 6. dal. – 3. vieta

Optimist LAT 60
Sacensību rezultāti 2020
2020. LK Q reitingā(67 burātāji) 13. vietā kopvērtējumā(U16) un 4. meitenēm
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 3. vieta un 1. meitenēm
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 8 dal. – 8. vieta
LČ jauniešiem, Liepāja, 40. dal. – 19. vieta un 6. vieta meitenēm
Laser 4,7, Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 3. vieta
Rojas Lielā Balva 35. dal. – 9. vieta un 2. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 33. dal – 13. vieta un 3. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 11. dal. – 6. vieta, 2. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 11. dal – 8. vieta
2019
2019. LK Q reitingā(62 burātāji)  16. vieta 6. meitenēm
Pavasara Kauss, Jūrmala, 13. dal. –  3. vieta 
Maija regate, Jūrmala, 11. dal. –  3. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9. dal. –  5. vieta
Usmas Kauss, Usma, 29. dal. –  8. vieta
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69. dal. – 41. vieta bronzas flote
LJO, Engure, 33. dal. – 23. un 9. meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26. dal. –  17. un 5. meitenēm
Engures kauss, 33. dal. –  14. un 4. meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 43. dal. –  24. un 8.meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11. dal. –  3. vieta
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38. dal. –  17. un 6.meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16. dal. –  7. vieta
Rudens Kauss, 10 dal. – 7. vieta
Sezonas slēgšana, 10. dal. –  7. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 59. dal. –  23. meitenēm
2018
LK Q reitingā(44 burātāji)  26. vieta un 11. meitenēm
Aprīļa regate, Jūrmala  12. dal.  3. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala  15. dal.  9. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala  14. dal. 7. vieta
Kuivižu Kauss, Kuiviži  48. dal. 42 un  15 vieta meitenēm
Baltās Kāpas Kauss 15. dal.  10. vieta
Engures kauss, Engure 42. dal.  27.un  11. vieta meitenēm
R LB, Roja  37. dal.   19. un  8. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga  32. dal.   22. un  7. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  28. dal.   20. un  8. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga 15. dal.   9. vieta
Normatīvu regate, Engure   26. dal. 15. un  7. vieta meit.
Latvijas CH, Engure 45. dal. 25. un 10. vieta meitenēm
2stundu kopv. Jūrmala  15. dal.   7. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala 12. dal.  4.
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal. 33. un 15. vieta meitenēm
Rudens vēji, Kauņa, 69 dal. 58. un 19. vieta meitenēm
2017
LK Q reitingā(42 burātāji)  42. vieta, 17. meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga  29. dal.  – 26. vieta, 10. vieta meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  16. dal.  – 9. vieta
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64. dal – 63. un 24. meitenēm
Sezonas slēgšana, Jūrmala  9. dal.-  4. vieta