Šārona Alīda Caune

Sāka burāt
2013
Klase
Laser
Buras numurs
LAT 218566

 

2021. rezultāti\ILCA 4

2stundu regates kopvērtējumā 1. vieta ILCA 4 jahtu klasē

Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 6 dal. – 3. vieta un 2. vieta meitenēm

Rudens vēji, Kauņa, 24 dal. – 1. vieta un 1. vieta meitenēm

Rīgas CH ILCA, Ķīšezers, 9 dal. – 3. vieta meitenēm

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 9 dal. – 4. vieta, 3. vieta meitenēm

Parnu Sugisregatt, Pērnava, 46 dal. – 21. vieta un 12. vieta meitenēm

LLKA čempionāts, Engure, 12 dal. – 3. vieta un 1. vieta meitenēm

Salacgrīvas Čempionāts, Salacgrīva, 9 dal. – 2. vieta, 1. vieta meitenēm

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 18 dal. – 4. vieta, 2. vieta meitenēm

Engures Kauss, Rīga 17. dal. – 3. vieta un 1. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga 14. dal. – 5. vieta un 2. vieta meitenēm
Eiropas Kausa posms Laser, Warnemunde 61. dal. – 29. vieta un 4. vieta U 16 meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 6. dal. – 1. vieta


2020/Laser 4,7 LAT 186336

2stundu regates kopvērtējums, 6 dal. – 5 vieta
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 8 dal. – 4. vieta
Laser klases Rīgas čempionāts, Ķīšezers, 11 dal. – 1. vieta meitenēm
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 7 dal. – 2. vieta
Latvijas Laser Klases asociācijas Čempionāts, Engure, 10 dal. – 6. vieta un 5. meitenēm
LČ jauniešiem, Liepāja, 16 dal. – 13. vieta un 8. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga, 9 dal. – 5. vieta
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 5 dal. – 2. vieta
Engures Kauss, Engure 18 dal – 9. vieta un  4. vieta meitenēm
Rojas Lielā Balva, Roja 14 dal. – 9. vieta un 6. vieta meitenēm
Ķīšezera Kauss 15 dal – 9. vieta un  4. vieta meitenēm
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 5. dal. – 3. vieta
Salacgrīvas Kauss, 23 dal. – 20. vieta, 11. meitenēm
Pavasara Kauss,Jūrmala, Q 11 dal – 4. vieta
Laser 4,7, 6 dal. – 4. vieta

2019

LK Q reitingā(62 burātāji)  11. vieta 2. meitenēm
 Pavasara Kauss, 13 dal – Jūrmala, 2. vieta    
Maija regate, Jūrmala, 11 dal – 2. vieta 
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 9 dal – 1. vieta
Usmas Kauss, Usma, 29 dal. –  2 vieta
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 36 dal. –  26. un  8. vieta meitenēm
43. Spinakeri Regatt, Tallina, 69 dal. –  2. vieta bronzas flote
LJO, Engure, 33 dal. –   7. un 3. meitenēm
Ķīšezera Kauss, Rīga, 26 dal. –   9. un 3. meitenēm 
Engures kauss, Engure, 34 dal. – 9. un 2. meitenēm
Rīgas Kauss 2019, Ķīpsala, 43 dal. –   20. un 7. meitenēm
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala, 11 dal. –  4. vieta 
Latvijas Čempionāts, Liepāja, 38 dal. –   23. un  10. vieta meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala, 16 dal. –   2. vieta 
Rudens Kauss, Jūrmala, 10 dal. –   5. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala, 10 dal. –   4. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 59 dal. –  20. vieta meitenēm

2018

LK Q reitingā(44 burātāji)  12. vieta un 5. meitenēm
Aprīļa regate, Jūrmala, 10 dal.  1. vieta
Pavasara Kauss, Jūrmala, 14 dal.    2. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 14 dal.  –  1. vieta
Maija regate, Jūrmala  12 dal.    2. vieta
Usmas Kauss, Usma, 33 dal.  4. un 1 vieta meitenēm
Spinaker regate, Tallina, 103 dal.    73 zelta grupā
Baltās Kāpas Kauss, Jūrmala,  14 dal.    7. vieta
Engures kauss, Engure, 42 dal.   13. un  5. vieta meitenēm
R LB, Roja,  37 dal.   13, un 5. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga,  28. dal.   9 vieta, 3. vieta meitenēm
R SBCK, Rīga, 15 dal.   3 vieta,
Normatīvu regate, Engure,  26 dal.    3. vieta
Latvijas Čempionāts, Engure,  45 dal.   21. un 7. meitenēm
2stundu kopvērtējums, Jūrmala,  15 dal.   4 vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala,  12 dal.  2. vieta
Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 37 dal 15. un 6. meitenēm
Rudens vēji(Lietuva), 69 dal 38. un 13. meitenēm

2017


LK Q reitingā(42 burātāji)  16. vieta, 7. Q meitenēm un 5 U12
Garda Meeting, Itālija, zelta grupa, 139 dal. – 114 U11
Lietuvas Kauss, Nida, 61 dal. – 33. un 8. vieta meitenēm, 3. U11
Maija regate, Jūrmala, 4 dal. – 1. vieta
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 8 dal.  –  1. vieta
Usmas Kauss, Usma, 35 dal. – 12. un 6. vieta meitenēm, 4. U12
Kuivižu Kauss, Salacgrīva, 60 dal. – 36. un 13. vieta meitenēm
Rojas Lielā balva, Roja, 34 dal. – 10. un 4. vieta meitenēm, 4. U12
Engures kauss, Engure, 21 dal. –  6. un  4. vieta meitenēm
Rīgas Kauss, Rīga,  29 dal.  – 10. vieta, 3. vieta meitenēm
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  64 dal – 23. un 11. meitenēm, 2. U12                                                                    Igaunijas Čempionāts, Tallina, 95 dal. – 39. un 15. vieta meitenēm, 21. U13
2stundu kopvērtējums, Jūrmala,  19 dal – 1. vieta
Sezonas slēgšana, Jūrmala,  9 dal.-  2. vieta

2016

LK Q reitingā(62 burātāji)  17. vieta, 6. Q meitenēm
Maija regate, Jūrmala, 8 dal – 7. vieta 
 Lietuvas Kauss, Nida, 68 dal. – 59. un 14. vieta meitenēm, 13. U11
Sezonas atklāšana, Jūrmala, 4 dal. –  1. vieta
Usmas Kauss, Usma, 34 dal. – 20. un 7. vieta meitenēm, 5. U12
Engures kauss, Engure, 38 dal. –  14. un  5. vieta meitenēm, 4. U12
Rojas Lielā balva, Roja, 34 dal. – 14. un 3. vieta meitenēm, 7. U12
Rīgas kauss 2016, Ķīpsala, 33 dal. –  15. un  4. vieta meitenēm, 5. U12
Jūrmalas ostas Kauss, Jūrmala, 5 dal. –  1. vieta
Latvijas Čempionāts, Kuiviži,  62 dal – 41. un 14. meitenēm, 15. U12
Igaunijas Čempionāts, Tallina, 97 dal. – 70. un 21. vieta meitenēm, 39. U13
2stundu kopvērtējums, Jūrmala,  14 dal.  – 1. vieta
Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes, 24 dal. – 13. un 4. vieta meitenēm, 5. U12
Sezonas slēgšana, Jūrmala,  5 dal. – 1. vieta
Rudens vēji, Kauņa, 59 dal. – U12, 12. un 4. vieta meitenēm

2015 


LK Q reitingā(63 burātāji)  34. vieta, 10. Q meitenēm un 15 U12
Usmas Kauss, Usma, 39 dal. – 26. vieta
Baltic Open, Mangaļsala, 40 dal – 31. vieta
Latvijas Čempionāts, Ķīšezers,  80 dal – 64. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala,  11 dal.  – 5. vieta

2014 


LK Q reitingā(55 burātāji)  35. vieta, 13. Q meitenēm un 18 U12
Usmas Kauss, Usma, 26 dal. – 25. vieta
Baltic Open, Mangaļsala, 35 dal – 34. vieta
Engures kauss, Engure, 33 dal. –  28. vieta
Jūrmalas Kauss, Priedane, 29 dal. –  23. vieta
Latvijas Čempionāts, 53 dal – 47. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  12 dal.  – 5. vieta

2013


Jaunais vilnis, Jūrmala, 9 dal – 8. vieta
2stundu kopvērtējums, Jūrmala  23 dal.  – 19. vieta