Toms Andrejevs

Sāka burāt
2019
Klase
Optimist
Buras numurs
LAT 7

Rezultāti 2022

Rudens Vēji 2022, Kauņa, Q, 111 dal. – 32. vieta un 3. vieta U12 zēniem

Rīgas atklātais čempionāts, Rīga,  28 dal. – 2. vieta un 1. U12

Salacgrīvas Kauss, Salacgrīva, 21 dal. – 2. vieta un 1. U12

Sugisregatt, Pērnava, 104 dal. – 31. vieta un 3. U12

Latvijas Čempionāts 2022, Kuiviži, 54 dal. – 14. vieta, 2. vieta U 12

Eiropas Čempionāts, Turcija, 142 dal. – 136. vieta

Rojas Lielā Balva, Roja, 30 dal. – 1. vieta, 1. vieta U 12

Ķīšezera Kauss, Rīga, 50 dal. – 8. vieta, 3. U 12

46. Spinaker regate, Igaunija, 106 dal. – 18. vieta

Kuivižu Kauss, Kuiviži, 28 dal. – 5.vieta, 1. vieta U 12

Usmas Kauss, Usma, 30 dal. – 5. vieta, 1. vieta U 12

Jūrmalas jauniešu sezonas atklāšanas regate, Jūrmala, 22. dal. – 6. vieta, 2. vieta U12

Kevadregatt, Igaunija, 66 dal. – 18. vieta

Puchar KS Zatoka, Polija , 235 dal. – 156. vieta

BIOR 2022, Turcija, 313. dal. – 226. vieta,  37. vieta smaragda grupā.
BSC International Regatta 2022, Malta,  59 dal. – 50. vieta 

Sacensību rezultāti 2021

LOKA reitingā(64 burātāji) 12. vieta kopvērtējumā(U16) un 4. U12

2stundu regates kopvērtējumā, 21 dal. – 1. vieta, 1. vieta U12

Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 16 dal. – 4. vieta, 4. vieta U12

Salacgrīvas ostas Kauss, 17 dal. – 5. vieta, 2. vieta U12

Jūrmalas Kauss, Jūrmala, 36 dal. – 15. vieta, 5. vieta U12

Usmas Kauss, Usma, 25 dal. – 14. vieta, 8. vieta U12,

Salacgrīvas čempionāts, Salacgrīva, 25 dal. – 7. vieta, 3. vieta U12,

Rīgas Kauss, Rīga, 33 dal. – 2. vieta un 2. vieta U12

Latvijas Čempionāts, Liepāja, 47 dal. – 22. vieta, 7. vieta U 12

Spinakeri regate, Tallina, 107 dal. – 87. vieta
Ķīšezera Kauss, Rīga 42. dal. – 21. vieta un 8. vieta U12
Jūrmalas jauniešu burāšanas sezonas atklāšana, 18. dal. – 7. vieta


Sacensību rezultāti 2020
2stundu regates kopvērtējums, 21 dal. – 19. vieta un 5. vieta U 10
Jūrmalas Sezonas slēgšana, 22 dal. – 16. vieta un 3. vieta U 10
Jūrmalas Rudens Kauss, Jūrmala, 23 dal. – 11. vieta un 1. vieta U 10
Rīgas Kauss, Rīga, 30 dal. – 20. vieta un 3. vieta U 10
Baltās kāpas Kauss, Jūrmala, 22 dal. – 14. vieta, 3. vieta U10