Ar regati “Baltās kāpas kauss”ir noslēgusies Jūrmalas jauniešu burāšanas sezona

Facebook
Twitter
WhatsApp
E-pasts
Ar četriem braucieniem jūrā, diezgan vājā vējā, ar regati “Baltās kāpas kauss”ir noslēgusies Jūrmalas jauniešu burāšanas sezona. Optimist klasē, 16 dalībnieku konkurencē cīņa bija saspringta, un tikai protests trešajā braucienā izšķīra otrās un trešās vietas likteni. Pirmās trīs vietas gan kopvērtējumā, gan U12 Ansim Čodaram, Gustavam Plato un Elizbatei Lībķenai, kurai arī 1. vieta meiteņu ieskaitē abās vecuma kategorijās. Toms Andrejevs pēc protesta no otrās nokrita uz ceturto vietu, Elza Reneslāce piektā un otrā meitenēm, Otto Reneslācis 6, Elza Ciema 7. un trešā meiteņu ieskaitē, bet Nikola Kamergrauze 8. un trešā U12 meiteņu ieskaitē. U10 ieskaitē pirmajā vietā Tīna Vēze, otrajā Amēlija Apšāne, bet trešajā Jēkabs Auziņš! Malači!
ILCA 4/Laser 4,7 klasē piedalījās seši burātāji un ar trim pirmajām vietām uzvaru svinēja Karlīna Vaivode no Rīgas burāšanas akadēmijas. Jēkabs Čodars otrais, Šārona Caune trešā.
Jau tradicionāli kopā ar sezonas slēgšanu, tiek apbalvoti “2stundu regates” trīs vasaras mēnešu kopvērtējuma uzvarētāji. Optimist klases kopvērtējumā un U12 ieskaitē pirmā vieta Tomam Andrejevam, otrā vieta abās kategorijās Ansim Čodaram, bet trešā Elizabetei Lībķenai, kura arī šoreiz ir labākā abās meiteņu ieskaites grupās. Otra labākā abu ieskaišu meiteņu kopvērtējumā Nikola Kamergrauze, trešā kopvērtējuma meiteņu ieskaitē Alise Rupenheite, bet U12 ieskaitē Lauma Riekstiņa.
ILCA 4/Laser 4,7 klasē pirmā Šārona Caune, otrajā vietā Marta Rupenheite, bet trešajā Jēkabs Čodars.
ILCA 6/Laser Radial klasē pirmā vieta Alisei Riekstiņai, otrā Elīnai Brencei, bet trešā Martai Kaugarei.
2021. gada JBK “Jūrmala” gada labākā burātāja tituls šogad Ansim Čodaram, Latvijas un Igaunijas čempions U 12 ieskaitē, kā arī absolūtais visu sacensību uzvarētājs šajā ieskaites grupā!
Gada ekstrēmākā burātāja tituls šogad jauns un tika pieškirts Šāronai Caunei, viņa šogad pamanījās apgāzties vismaz 100 reizes, 100 dažādos veidos 🙂