Rīgas atklātais čempionāts

Facebook
Twitter
WhatsApp
E-pasts
Rīgā, Ķīšezerā, no 24. – 25. 09. notika Rīgas atklātais čempionāts burāšanā ILCA un Optimist jahtu klasēm. Jūrmalu pārstāvēja 26 burātāji trīs jahtu klasēs. Kaut arī abas dienas vairākas stundas nācās gaidīt vēju, sacensības noslēdzās ar septiņiem braucieniem Optimist un ILCA 4 jahtu klasēs, bet ar 8 ILCA 6. Optimist jahtu klasē, 28 dalībnieku konkurencē, startējot 17 Jūrmalas burātājiem, pirmās 12 vietas mūsējās! Abas dienas vējš bija vājš un mainīgs, kas sacensības padarīja ļoti saspringtas, jo jebkuram taktiskajam lēmumam bija liela nozīme. Ļoti meistarīgi burāja Elza Reneslāce, brīžam atlika tikai pabrīnīties, kā viņai izdevās “izlīst” no pilnīgi bezcerīgām situācijām un pelnīti izcīnīja pirmo vietu gan kopvērtējumā, gan meiteņu ieskaitē! Otrajā vietā Toms Andrejevs, ieņemot pirmo vietu U 12 ieskaitē, Ansis Čodars trešais! Nikola Kamergrauze, kā jau visu sezonu atkal bija medaļotākā burātāja, jo izcīnīja zeltu U 12 meiteņu ieskaitē, bet sudrabu meiteņu U16 un U 12, bet ceturto kopvērtējumā! Ņikita Čamāns piektais, Gustavs Plato sestais! Lielisks sasniegums Tīnai Vēzei, trešā vieta meitenēm U16, otrā meitenēm U12, bet septītā kopvērtējumā. Elizabete Lībķena 8, Otto Reneslācis 9 un 4. U 12. Amēlija Apšāne, trešā U12 meiteņu ieskaitē, 5. U12 un 10. kopvērtējumā, Ralfs Brencis 11 un 6. U12, Anna Ramiņa 4. U 12 meitenēm, 7. U 12, bet 12 kopvērtējumā! Visām trim meitenēm šī ir pirmā īstā sacensību sezona, tādēļ rezultāts jo sevišķi priecē! Jēkabs Ozoliņš 14, Lauma Riekstiņa 16, Jēkabs Auziņš 21, Leo Blome, kuram šīs ir otrās sacensības, 22. un trešais U10 ieskaitē, Artūrs Civjans 23.
ILCA 4 jahtu klasē pirmajā vietā Jūlijs Kaugars, otrajā ukraiņu burātājs Vlads Mirošņicēnko, Alise Rupenheite ceturtā un otrā meiteņu ieskaitē, Gabriels Civjans 7, Elza Ciema 10 un 5 meitenēm, bet Gabija Valgere 11. un 6 meiteņu ieskaitē. Visiem četriem šī ir jauna jahtu klase, jo visu sezonu vēl tika burāts uz Optimista.
ILCA 6 Šārona Caune ceturtā un otrā meiteņu ieskaitē, Jēkabs Čodars piektais, Marta Rupenheite 7. un trešā meitenēm, Elīna Brence 8 un 4. meiteņu ieskaitē! Lepojamies!

Vairāk bildes, par ko milzīgs paldies Jānim Rupenheitam: