Lietuvas jauniešu čempionāts un Sugisregatt

Facebook
Twitter
WhatsApp
E-pasts
No 9. – 11. septembrim, Jūrmalas burātāji piedalījās divās starptautiskajās regatēs, Lietuvas jauniešu burāšanas čempionātā, Nidā un Sugisregatt, Pērnavā. Neskatoties uz ļoti stipro vēju piektdien, kad Nidā uz ūdens izgāja tikai daļa flotes, pēc divu nākamo dienu rezultātiem Alise Rupenheite ILCA 4 jahtu klasē, meiteņu ieskaitē izcīnīja pirmo vietu un Lietuvas čempiones titulu, bet kopvērtējumā, 17 jahtu konkurencē, 8. vietu. Pie tam šīs bija Alises pirmās sacensības ILCA 4 klasē, jo visu sezonu viņa burāja uz Optimist. Ukraiņu burātājs Vlads Mirošņicenko, kurš šovasar trenējās mūsu klubā, 13, Gabrielam Civjanam 16. vieta.
Optimist jahtu klasē startēja 56 jahtas un labākais rezultāts Ansim Čodaram, 22. vieta. Otto Reneslācim 27. vieta un sudrabs U 12 ieskaitē. Elzai Reneslācei 28. vieta kopvērtējumā un 11. meiteņu ieskaitē. Artūram Civjanam 51. vieta.
ILCA 6 jahtu klasē Martai Rupenheitei 17. vieta 21. jahtas konkurencē un 7. meiteņu ieskaitē.
Igaunijā laika apstākļi bija mierīgāki, toties distancē kaislības sita augstu vilni! Toms pa priekšu braukdams izpelnījās īpašu žūrijas uzmanību, kas rezultējas ar 2 dzeltenajiem karogiem(sods par kādu 42. noteikuma pārkāpšanu), kas kopā ar vienu melnā karoga diskavalifikāciju, būtiski ietekmēja rezultātu. Neko darīt, treniņos jāpiestrādā pie tehnikas, noteikumi tādēļ arī ir, lai tos ievērotu! 104 dalībnieku kopvērtējumā Tomam Andrejevam 31. vieta un trešā U12 ieskaitē. Jēkabam Ozoliņam 39. vieta un 6. U12 ieskaitē. Apsveicam un lepojamies!
Foto Jānis Janis Rupenheits un Ģirts Andrejevs