“Burāt ir Forši” Jūrmalas Rudens Kauss, fināls

Facebook
Twitter
WhatsApp
E-pasts
“Burāt ir forši” ietvaros notiekošais Jūrmalas Rudens kauss bija pārsteigumu pilns. Kopumā regatē piedalījās 34 burātāji, taču līdzjutēju un burāšanas sporta entuziastu bija krietni vairāk. Jebkuram interesentam šodien bija iespēja izbraukt ar vienu no sešām ķīļjahtām, iepazīties ar burāšanu un sekot sacensībām. Laiciņš bija kā radīts, saulains un pirmajos braucienos vējš nekāds stiprais nebija, taču ar katru braucienu kļuva brāzmaināks un stiprāks. Gan burāt, gan vērot kļuva aizvien aizraujošāk. Ik pa brīdim distancē kāda laiva apgāzās un vietu sadalījums mainījās. Laser R piedalījās 4 burātājas, mūsu Jete Mezīte un Alise Riekstiņa, kurām šīs bija pirmās sacensības ar daudz lielāko radiālo buru, 4. braucienu kopvērtējumā otrā un trešā, bet pirmajā vietā jau pieredzējusī Rīgas jk burātāja Elza Cibule! Sāra Caune ceturtā. Laser 4,7 klasē arī uzvarēja “ciemiņš”, Rīgas jk burātāja Agate Einause, otrajā vietā mūsu Šārona Caune, trešā Marta Rupenheite, ceturtā Marta Kaugare, piektais Viesturs Simsons(Rīgas jk), sestais Jēkabs Čodars, kas abi arī debitansti uz Laser un septītā Elīna Brence.
Optimist klasē, 23 dalībnieku konkurencē uzvaru svinēja kluba 360 pārstāve Karlīna Vaivode, otrajā vietā mūsu Jūlijs Kaugars, trešais Artis Graudums(360). B grupā Jūlijs pirmais, Artis otrais, bet Ansis Čodars trešais. B grupā meitenēm pirmā Nellija Pavlova(Rīgas jk), otrajā un trešajā mūsu Lauma Riekstiņa un Elizabete Lībķena. Optimist klases kopvērtējumā meitenēm Karlīna pirmā, Paula Sīmane otrā(Rīgas jk) un Laura Grote trešā(360). C grupas ieskaite, kurā cīnās jaunāki par 10 gadiem, pirmais Toms Andrejevs, otrajā vietā ar vienādu punktu skaitu Ralfs Brencis, ber Gabija Valgere trešā.
Pēc sacensībām uzvarētāji tika pie kausiem un diplomiem, bet visi kopā pie gardas zupas un deserta! Paldies visiem mūsu draugiem un vecākiem, kuri palīdzēja šīs sacensības padarīt par svētkiem, interesantiem, aizrautīgiem un garšīgiem!
#buratirforsi #lsfp #sailinglatvia #jurmalasailing #jurmalassportaskola

Rezultāti