DNSS 3. kārta

Facebook
Twitter
WhatsApp
E-pasts
No 30.09 – 04.10 Ķīšezerā norisinās DNSS programmas 3. kārta.
Noslēdzošā kārta ir paredzēta visiem LZS
treneriem, kas nodarbojas (vai vēlas turpmāk nodarboties)
ar burāšanas apmācību švertlaivu un vindsērfinga klasēs.
Pasākumu vada: World Sailing eksperts Tim Cross un DNSS programmas darba grupa treneri Inara AileJanis Preiss, Jānis Jēkabsons, Raitis SkutansDāvis Andersons un Kristaps Močāns.
Vakar švertlaivu treneriem bija praktiskā nodarbība uz ūdens, kuru pēc kārtas vadīja visi gan topošie, gan esošie treneri darba grupās pa divi. Kopumā tika tika aprobēti četri jauni vingrinājumi 🙂 Ar laser jahtām uz ūdens gāja jaunie treneri, kā arī pats kursu vadītājs Tim Cross. Izvirzīto uzdevumu pamatideja, lai tas būtu ar spēles elementiem un spētu aizraut bērnus. Piebildīšu, ka mums visiem izdevās, Kristapa un Elzas uzdevums bija sevišķi azartisks un pilnīgi noteikti Jauniešu burāšanas klubs “Jūrmala” tos ieviesīs savā treniņu ikdienā.
Priecē, ka ir tik daudz jaunu potenciālo treneru no esošajiem burātājiem, arī mūsu Jete Mezīte, kura nodarbībā startēja uz sev vēl pasvešā Laser R un ļoti veiksmīgi tika galā, vienā uzdevumā pat uzvarot 🙂
Šodien praktiskā daļa ar jaunajiem treneriem uz ūdens ir vinsērfiem, bet rīt visiem kopā uz ūdens un piedalīsies jaunie burātāji uz Optimist jahtām un vējdēļiem.