Engures Kauss

Facebook
Twitter
WhatsApp
E-pasts
Neskatoties uz to, ka mūsu stiprākie optimisti cīnās Tallinā, arī mazie ir kluba godu turējuši augstu un bez godalgām neesam palikuši! Pirmās divas dienas vējš bija 7 -8 m/s no ziemeļiem, ar lielu vilni un abas dienas tika iedoti četri starti! Viegli nebija nevienam. Pēdējā Engures Kausa dienā vējš mainījās un sacensību komitejai nācās vairākas reizes pārlikt distanci un pārtraukt braucienus. Tomēr vienu paredzēto braucienu iedot izdevās un tas bija ļoti veiksmīgs Alisei(jo beidzot bija viņas vējš :), kura kopvērtējumā finišēja ceturtā un otrā meiteņu ieskaitē. Gustavam, šodien ne tik veiksmīgi, par labu nenāca arī ilgā gaidīšana uz ūdens. Galvenais konkurents izmantoja pieredzi savā akvatorijā un finišēja pāris vietas pirms Gustava.
Kopumā šī bija ļoti gara treniņu nedēļa ar diviem treniņiem dienā, kas ar vienām smagu jūras apstākļu sacensībām sākās un ar otrām tik pat smagām beidzās. Visi jau bijām saguruši, toties esam ieguvuši neatsveramu jūras pieredzi, jo visi mazie un pat deviņgadīgais Otto, noburāja visus deviņus braucienus! Un tā kopsavilkums! Gustavs 2. vieta B grupā, Laumai pirmā vieta B grupas meitenēm un piektā vieta B grupā, Elzai otrā vieta B grupas meitenēm un sestā vieta B grupā. Artūrs astotais B, Otto devītais un pirmais C grupā!
Laser 4,7 Alise trešā meiteņu ieskaitē un astotā kopvērtējumā, Šārona ceturtā meitenēs un devītā kopv, Martīnī piektā un desmitā kopv. Šajās sacensībās labākie atnācieni viņai bija otrā un ceturtā vieta starp meitenēm. Piebildīšu ka Martīnī pirmo reizi uz Optimista uzkāpa maija vidū, bet ar Laser 4,7 sāka burāt jūnija sākumā!!!! Iespaidīgs progress!
Marta sestā meitenēs un 11. kopv., Elīna devītā meitenēs un 14. kopv. Vislielākais paldies Vecākiem, par īķšķu turēšanu, morālo atbalstu, par suņu pieskatīšanu un laivu krāmēšanu! Īpaši Eduardam, kurš ar otru motorlaivu mūs atbalstīja Rojā un treniņu procesā Engurē un Jānim, kurš asistēja man sacecensību laikā! Mēs esam vislabākā komanda! Paldies!
https://regattas.eu/filesdb/1048799241.pdf
https://regattas.eu/filesdb/408479152.pdf