Pavasara noslēgums

Facebook
Twitter
WhatsApp
E-pasts

Šodien pie Baltās kāpas notika trīs pavasara treniņregašu pēdējais posms. Solītie 10 m/s vienā brīdī iepūtās līdz 12 metriem un brāzmās bija visi 15! Cepuri nost Martai Kaugarei, kura būdama desmito reizi uz Laser, šodien turēja līdzi visām pieredzējušām meitenēm un neskatoties uz neskaitāmām apgāšanām(vismaz 12), krastā izburāja saviem spēkiem un smaidīdama 🙂 Uzteikšu arī Elīnu, kura pirmo reizi sadūšojās 10 metros un pat ne reizi neapgāzās, turklāt otrajā braucienā finišēja otrā un otrā arī kopvērtējumā šodien. Jete un Marta R vispār, kā profesionāles :)Marta R trešā un Marta K ceturtā. Grūtāk gāja Laser R, Ēvaldam pietrūka stipra vēja pieredzes un šoreiz abos braucienos uzvara Sārai.
Optimist klasē uzvaru svinēja Jūlijs, otrajā vietā Šārona, bet trešajā Jēkabs, Elza ceturtā, Paula piektā, Alise sestā un Ansis septītais.
Visu trīs pavasara treniņbraucienu kopvērtējumā Laser 4,7 Jete pirmā, Marta R otrā, Elīna trešā, Alise ceturtā un Marta K piektā. Laser R pirmajā vietā Ēvalds, Sāra otrā, bet Optimist klasē Jūlijs pirmais, Jēkabs otrais, Elza trešā. Visi rezultāti galerijā 🙂