Rīgas kauss

Facebook
Twitter
WhatsApp
E-pasts
Rīgas Kauss Optimist un Laser 4,7 klasēs šogad dodas uz Jūrmalu!!!
15.un 16.augustā, Rīgā norisinājās ikgadējās burāšanas sacensības “Rīgas kauss 2020”, kas tiek rīkotas Rīgas svētku ietvaros. Sacensībās piedalījās jūras jahtas, sporta jahtu klases un jaunieši Laser 4,7 un Optimist jahtu klasēs. Šīš sacensības ir Latvijas Kausa ieskaites piektais posms un noburāts godam! Esam izcīnījuši godalgotas vietas visās kategorijās  Šoreiz nebija straumes un sanāca “mājas” apstākļi, kādos trenējamies katru dienu  Optimist klases 30 jahtu kopvērtējumā, Jūlijs Kaugars, pēc sīvas cīņas apsteidza savu komandas biedru Jēkabu un izcīnīja pirmo vietu. Jēkabs Čodars otrais, trešajā vietā Rīgas jk Valentīns Kalniņš, Ansis Čodars ceturtais, bet Gabis piektais. B(U12) grupas ieskaitē Jūlijs pirmais, Ansis otrais, bet Elizabete Lībķena trešā. Meiteņu kopvērtējumā Pirmajā vietā Engures pārstāve Ulla Dubra, bet jūrmalietes Elza Ciema un Elizabete Lībķena otrajā un trešajā vietā. U12 meitenēm Elizabete pirmā, Elza Reneslāce otrā un Gabija Valgere, kurai šīs bija pirmās nopietnās sacensības trešā! C grupā(U10) Otto cīnījās kā lauva un no sestdienas otrās vietas izrāvās uz pirmo! Otrajā vietā Pilsētas jahtkluba burātājs Augusts Leinasaris, bet trešajā Toms Andrejevs, kuram šīs bija pirmās sacecensības ārpus kluba.
Laser 4,7 jahtu klasē mūsu Alise Riekstiņa pirmā, Agate Einause otrā(Rīgas jk), bet Paula Riekstiņa trešā! Elīna Brence ceturtā, Šārona Caune piektā, Jete Mezīte sestā Marta Rupenheite septītā un Marta Kaugare astotā!Malači! Šoreiz no Jūrmalas piedalījās daudzi jaunās paaudzes burātāji, kam šī bija pirmā lielo sacensību pieredze! Paldies visiem par izturību un centību!
Vislielākais paldies vecāku kolektīvam par īkšķu turēšanu krastā un uz ūdens, emocionālo atbalstu un palīdzību jahtu, ratu un bērnu transportēšanā! Bez Jums mēs nebūtu tik stipri!!
Paldies Pilsētas jk par silto uzņemšanu, kā vienmēr bija lieliski!