Facebook
Twitter
WhatsApp
E-pasts
40th Lake Garda Meeting Optimist regate mums izdevās ļoti veiksmīga. “Valstu Kausā” 31 valsts labāko burātāju konkurencē Jūlijs Kaugars trešajā braucienā finišēja pirmais un kopvērtējumā izcīnīja 10. vietu, aiz sevis atstājot ne vienu vien izcilu burātāju. Pirms regates četras dienas mums bija treniņi kopā ar Dānijas izlasi, laiks bija ideāls, no rīta krasta vējš, pēcpusdienā iepūta ora. Arī sacensību dienās vēja bija pietiekami un sevišķi mums palaimējās pēdējā regates dienā! Jau no rīta pūta tā, ka baltas galotnes bija līdz pat jahtklubam un vilnis kā jūrā! ⛵️ Jūrmala uzreiz sajutās kā mājās, jo nebija jāknābājas pa sīko vilnīti un rezultātā mūsu trīs burātāji izgāja uz rekordiem 🙂 Jūlijs Kaugars  nofinišēja 21. un zelta grupā, 188 burātāju konkurencē, izcīnīja 58. vietu, pie viena, nokārtojot rēķinus ar savu “veco” igauņu cīņu biedru, kuru šodien sedza jau no vārtiem 🙂 Elza Marija Ciema nofinišēja 11. un bronzas grupā ir ierindojās 21. vietā, bet kopvērtējumā 392. Arī Gustavs Plato pierādīja, ka stiprs vējš un vilnis ir viņa sabiedrotie, šodien finišā 33.,  smaragda grupā ierindojās 79. vietā un 639 kopvērtējumā. Laumai Riekstiņai jau pirms starta stiprajā vējā saplīsa bura un nācās doties karstā, tādēļ  ir 157. smaragda grupā un 717. kopvērtējumā! Un tas viss 928 dalībnieku konkurencē! 🇱🇻 🇱🇻Paši priecīgi un treneris lepns 🙂 Paldies vecākiem par atbalstu!